Kde sehnat etikety a štítky na kotoučích?

0
505

Samolepicí etikety ocení snad každý. V domácnosti jimi snadno označíme, co máme v daném obalu. Ještě více se však hodí v profesionální výrobě. Ať už produkujete potravinářské výrobky, průmyslové zboží nebo textil, využijete samolepicí etikety.

Samolepicí etikety – výběr

Samolepicí etikety se nejčastěji nabízí na kotouči, kdy jsou navinuty do role. Etikety na tomto kotouči jsou praktické pro snazší aplikaci, nalepení i skladování. Když s nimi značíte zboží, práce jde rychle od ruky. Každý kotouč má dutinku i vhodný průměr návinu. Výběr je veliký, záleží na tom, k jakému účelu etikety využijete. Mohou to být PPL štítky pro zasílání balíků. Plastové etikety, jež vydrží náročnější prostředí (vlhko, mráz, velké teplo). Termocitlivé etikety, které vydrží různé změny teplot obdobně jako přepravní termo etikety, jež navíc zvládnou i manipulaci s výrobky. Etikety jsou kompatibilní s tiskárnami etiket a čárových kódů. Když si budete vybírat etikety, dbejte na rozměr etiket, průměr dutinky, návin kotouče a samozřejmě zohledněte typ zboží, materiál a to, jak se s ním bude manipulovat (ve skladu není tak náročné prostředí jako v přepravě).

Plastové štítky – nabídka

Zmínili jsme plastové etikety, jež snesou náročné prostředí. Plastový štítek totiž vydrží víc než klasický papírový. Samolepicí etikety se vyrábí na kotoučích v různých rozměrech i návinech, proto si dobře poměřte plochu určenou pro umístění plastové etikety. Dále se podívejte i na průměr dutinky a návin kotouče. Až budete vybírat potisk, můžete použít TTR pryskyřičné pásky. Se vším vám poradí na eshopu https://eshop.barco.cz, kde mají i velký výběr zmíněných štítků. Pokud nenajdete, co potřebujete, stačí zaslat poptávku a jestli to bude jen trochu možné, vytvoří vám výrobky přímo na míru vašim požadavkům.