Proč jsme letos v létě potřebovali červené plavky?

0
1027

Pro fitness potřebujeme fitness oblečení, pro běh potřebujeme běžecké oblečení, pro léto jsou nutností plavky, které musíme mít ve svém šatníku, jinak se budeme celé léto doslova pražit a modlit se, aby už opadly ty vysoké třicetistupňové teploty. Samozřejmě během každého léta se k nám dostane opravdu velké množství módních novinek, které se však většinou týkají plavek. Jaké letní plavkové novinky nás nadchly tentokrát?

Letos jsme mohli zazářit v jednodílných plavkách, které slušely takřka každé postavě. Ovšem některé ženy nejsou zrovna nadšené z jednodílných plavek, a tak se rozhodly pro ty dvojdílné. Jednalo se tak hlavně o vkusné triangl plavky nebo klasické trojúhelníčkové plavky, které snad nikdy nevyšly a taky nevyjdou z módy.

Je však nutné poznamenat, že pokud se budete zaměřovat na plavky určené přímo pro vás, rozhodněte se pro tvar, který vám vyhovuje. Můžete si být jisti, že zvolíte stylovou verzi, tedy pokud bude v červené barvě.

Červené plavky jsou hitem letošního léta

U mužů jsme se letos mohli setkat s takovými plavkami, které byly střiženy do stylu pobřežní hlídky. U nich vedly hlavně oranžové plavkové šortky. Ovšem i ženy se měly letos inspirovat pobřežní hlídkou, protože právě pro ně byly nejlepší volbou červené plavky, které nosila například Pamela Anderson ve známém, stejnojmenném seriálu.

Jaká značka je nabízela nejatraktivnější?

Červených plavek jsme mohli sehnat všude habaděj, ale přesto jedna jediná značka byla naprosto exkluzivní. Jednalo se o značku Sunny Co, která jen co nabídla plavky na internetových stránkách, už její nabídka byla doslova a do písmene vyprodána. Od té doby se už začaly na sociálních sítích jenom hromadit fotky celebrit i běžných lidí, kteří nosili tento stylový červený kousek s odhalenými zády.

A co vy, taky jste si je letos koupili a cítili se jako postava z Pobřežní hlídky?