Basic mikiny vždy kupujte o číslo větší – proč?

0
1246

V poslední době nám móda toho zrovna dvakrát nepřináší. Na pultech obchodů vidíme stále stejné oblečení, které se nijak nemění a my tak nemůžeme utrácet své výplaty. Jenže není to tím, že módní kousky ubývají, jenom se aktuálně snaží o to, aby se z těch kousků, které visí na ramínkách v obchodech, udělaly aktuální trendy. Jistě si všímáte toho, že jste doposud ani okem nezabloudili k obyčejným plátěným teniskám, které stály pár korun, protože vám přišly moc jednoduché, levné, nemoderní. Nyní jsou však na nohou každé ženy a každého muže a boty jsou aktuálně nejprodávanějším kouskem vůbec. Na pultech byly dlouho, jen se čekalo na jejich pravý čas.

Přesně tak to bylo i s basic mikinami. Mikin bylo stále na pultech obchodů neskutečně moc, ale až teď přišel jejich čas. Najednou se klasické basic mikiny bez kapucí staly hotovými trendy, které musí mít každá žena. Do nynějška se tyto mikiny kupovaly tak, aby seděly naprosto přesně, nyní se však začnou kupovat o číslo větší. Proč? Protože je to teď v kurzu. Ano, jestli vám mikina plandá, pak je to dobře. Nic natěsno se nyní nenosí, tím si můžete být stoprocentně jisti.

Kde takové mikiny koupit?

S těmi nejlepšími mikinami se aktuálně sejdete například v obchodech značky H&M. Právě tady jsou tyto mikiny k zakoupení za nejlepší cenu a hlavně v nejlepším zpracování. Rozhodně je nehledejte v těch elegantnějších obchodech třeba značek Reserved nebo Mohito. Nedočkali byste se jich.

Nicméně pokud se ptáte, jak je kombinovat, nebojte se je kombinovat třeba ani se sukněmi. Už dávno není pravidlem, že ležérní kousky musí být jenom v ležérním stylu, proto se odvažte a neoblékejte si mikinu pouze s džíny. Dejte prostor své fantazii a při chladnějším počasí klidně vsaďte na sukni, punčocháče a o číslo větší mikinu, kterou si při sundání popřípadě omotáte kolem pasu.