Letní kousky, na které ještě není pozdě

0
1136

Poslední letní dny nám dávají pěkně zabrat. Teploty sice překvapivě poklesly, ale nic není ztracené, léto se určitě ještě ukáže a my pro vás máme několik tipů, jak být i v jeho závěru in. Jak skloubit módu tak, aby nám lichotila, slušela a zároveň nabídla zasloužené pohodlí? Stačí si přečíst dnešní článek a užívat si poslední prázdninový víkend a nadcházející první zářijové dny 🙂

Kousky do vaší skříně, na které můžete vsadit ještě teď!

Pokud je móda nedílnou součástí vašeho života, pak jste tu správně. Rozhodli jsme se naservírovat vám letní inspiraci na oblečení, na které ještě ani zdaleka není pozdě. I když se prázdniny smutně blíží ke konci. Pojďte se tedy společně s námi inspirovat!

Jednoduché bermudy

Bermudy – neboli širší šortky v délce nad kolena -ve svém šatníku mnoho žen neschovává. A když už ano, mají je uložené na tom nejspodnějším koutě skříně, na které oko nemá šanci dohlédnout. A víte co? Je to strašná škoda! Možná i ve vás bermudy vzbuzují nejistotu, nebo možná nevíte, jak je nosit. A vědomě se jim vyhýbáte co možná nejširším obloukem. Chyba! Bermudy jsou nadčasové, stylové a navíc maximálně pohodlné! Stačí si k nim obléknout obyčejné tričko nebo halenku a trendy letní outfit je na světě.

Móda zn. oversize

Dalším opomenutým stylem oblékání je oversize móda. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o oblečení volnějšího střihu, které si okamžitě zamilujete. Proč? Už jen proto, že je opravdu pohodlné a vzdušné, protože v něm skvěle cirkuluje vzduch a ani horký den pro vás nebude překážkou. Ve stylu oversize můžete nosit šaty, tuniky nebo i kalhoty. Troufnete si?

Slaměný klobouk

Klobouk je na léto nutnost. Že ještě žádný nemáte? Tak rychle do obchodu, ať tento módní prohřešek rychle napravíte!  Na léto všemu deseti doporučujeme pěkný slamáček, který dodá vašemu outfitu šmrnc – ať už si vezmete šaty, overal nebo zkombinujete šortky s tílkem – ale především ochrání hlavu před slunečními paprsky.