Máme tu poslední měsíc před prázdninami a vy se nemusíte bát, že by v červnu plátna kin zela prázdnotou. Pokud se chcete odreagovat nějakým pěkným filmem, pobavit se u humorem nabité komedie, rozněžnit se nad romantikou nebo se bát při sledování děsivého hororu, pak se vám určitě budou hodit naše tipy, na co si v červnu vyrazit do kina!

Backstage

Hudební, Česká republika, 2018

 

Pokud máte rádi české filmy, které se ještě k tomu nesou na hudební vlně, pak si nenechte ujít letošní novinku Backstage! Film pojednává o dnešních teenagerech, kteří ujíždí na urban culture, street dance, hip-hopu, rapu, youtuberingu a taneční crew. Stanete se součástí příběhu jedné taneční skupiny, které se otevřou nablýskané dveře tolik vytouženého showbusnessu a charaktery jednotlivých postav budou podrobeny zatěžkávací zkoušce. Čeká na vás film o mladých lidech, síle přátelství, jejich vztazích, jejich životech, jejich snech, o tom, že jsou ochotni udělat a obětovat cokoli, aby svůj sen uskutečnili.

 

Debbie a její parťačky

Akční, krimi, thriller, USA, 2018

 

Kdo miloval sérii Dannyho parťáci, ten by měl do kina zavítat na její volné navazování s názvem Debbie a její parťačky. Debbie má tým, se kterým mají smělý plán loupeže. Tu se chystají provést velice originálně a to na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu. Už možná tušíte, že i když je jejich plán promyšlený do detailu, až tak jednoduché to mít určitě nebudou.

 

Já, Simon

Drama, komedie, romantický, USA, 2018

 

Když je vám pouhých šestnáct let a zjistíte, že jste gay, je jasné, že s tím nemůžete jen tak vyrukovat na své okolí. Hlavní hrdina filmu Simon Spier si začne prostřednictvím emailu dopisovat a flirtovat neznámým spolužákem, který si říká Blue. Jejich dopisování se ale dostane do cizích rukou, takže je zaděláno na problém. Simon se stane obětí vyhrožování, za kterým bude stát jeho spolužák Martin. Ten chce, aby mu Simon domluvil rande s krásnou Abby a když mu nepomůže, prozradí jeho velké tajemství…

 

Máš ji!

Komedie, USA, 2018

 

Partička soupeřových přátel každý měsíc hraje známou hru na babu, kterou hrají už od chvíle, kdy společně chodili do první třídy. Jak je známo, tahle hra nemá žádná pravidla, žádná omezení a oni díky ní riskují nejen svůj krk, ale i zaměstnání i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ O to zajímavější letošní hra bude díky tomu, že se koná přesně v ten samý termín, jako svatba jediného hráče, který ještě nikdy nebyl poražen. Jak jen tohle může dopadnout?!