A je to tady! Jaro už konečně klepe na dveře a při pohledu z okna je jasné, že na sebe veselé a především teplotně přívětivé měsíce nenechají dlouho čekat! Také jste se již nemohli dočkat, až se zima konečně umoudří a rozhodne se předat pomyslné kralující žezlo barevnému jaru? My také ne! Ještě než tedy jaro usedne na panující trůn, měli byste vědět, bez jakých botiček se letos na jaře neobejdete. Tak se pojďte inspirovat!

Jaru vládnou pastelky!

Samozřejmě teď nemáme na mysli dětské barevné tužky. My mluvíme o jemných pastelových odstínech, které se k jemnému a probouzejícímu se jaru skvěle hodí. Jestliže chcete udržet krok se současnými trendy, pak byste měli mít po ruce alespoň jeden pastelový model. Záleží už jen na vás, jestli se rozhodnete pro krémově béžovou, něžně růžovou nebo třeba světle žlutou barvičku!

Semiš se hlásí o slovo!

Semiš je materiál, který někdo miluje a jiný nesnáší. A co vy? Přišli jste mu na chuť? Pokud ano, pak je více než jasné, že na jaro potřebujete pěkné semišové botičky! Nejlépe uděláte, když si pořídíte slušivé kotníčkové kozačky, například v hnědé nebo světle šedé barvě. Zaručujeme vám, že s těmito kamarádkami vás nikdo nepřehlédne!

Květinový motiv nesmí chybět!

Tak schválně jestli víte, co na jaře nesmí chybět? Pokud hádáte, že jsou to květiny a tolik oblíbený květinový motiv, pak máte bod! Květinový motiv opravdu k jarním měsícům neodmyslitelně patří a objevovat se bude mimo jiné i na botách. Co kdybyste si pořídili stylové lehké kozačky s květinovou výšivkou? Nebo bílé tenisky s barevným květinovým vzorem?

Metalický design má zelenou!

Na závěr ještě jeden tip, který by vám letos na jaře určitě neměl uniknout: metalické prvky! Vůbec neprohloupíte, když si koupíte sandálky na širokém metalickém podpatku, to bude totiž jasný trend! Metalické mohou být samozřejmě i jiné prvky, například přezky nebo spony. Stačí si jen vybrat!