Prosadit se v showbyznysu a dostat se do povědomí posluchačů není pro začínající zpěváky vůbec snadné. Adéle Zouharové a Lukáši Veřtátovi se to však daří. I přes velkou konkurenci na tuzemské hudební scéně dokážou oslovit posluchače. Jejich nový klip s názvem „Jsi můj lék“ překročil na YouTube za necelý měsíc od zveřejnění na 300.000 zhlédnutí. Co stojí za tímto nebývalým úspěchem dětského dua? Kromě nadání a obrovské píle obou zpěváků hraje roli také pomoc profesionálů. Ti začínajícím zpěvákům ulehčují nesnadný start jejich hudební kariéry. V případě Adély a Lukáše jde o agenturu Nemoros, která se podpoře mladých talentů u nás převážně věnuje.

Zazpívat „Jsi můj lék“ bylo pěveckou výzvou

„Jsi můj lék“ je coververzí popové skladby „Incredible“, kterou nazpívala slavná Celine Dion s neméně proslulým americkým zpěvákem Ne-Yem. Vzhledem k náročnosti originálu bylo třeba skladbu upravit pro dětské zpěváky. Tento fakt však písni neubírá na obtížnosti a její zvládnutí vyžaduje od zpěváků mnoho píle. Není proto divu, že to pro Adélu s Lukášem představovalo jednu z pěveckých výzev jejich dosavadní kariéry.

Píseň vypráví nejen o lásce k hudbě

Autorem textu k písni „Jsi můj lék“ je absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka Milan Hosnédl. Píseň vypráví primárně o lásce k hudbě, avšak díky zajímavému scénáři videoklipu v ní posluchač najde širší význam. Klip ukazuje těžkosti dospívající mládeže a šikanu, s níž se v současnosti potýkají i malé děti. Poselství skryté v písni nás upozorňuje, že se nikdy nemáme vzdávat. Jedině tehdy můžeme v životě uspět.

Videoklip završil těžkou dřinu

Když Adéla Zouharová s Lukášem Veřtátem cover „Jsi můj lék“ důkladně nacvičili, pustili se do nazpívání nahrávky. Svou těžkou pěveckou dřinu završili videoklipem, v němž si zahrál Michal Kavalčík (veřejnosti znám jako Ruda z Ostravy) se synem Alexem. Klip vznikl v produkci agentury Nemoros podporující mladé talenty. V pořadí jde už o čtvrtý klip dětského dua, za nímž zmíněná produkční agentura stojí. Předchozí klipy (Díky letu motýlů, Veselé Vánoce a Popelka) jsou stejně jako ten nový ke zhlédnutí na YouTube.