Pro většinu lidí je zelená barvou jara, takže pokud v obchodě nebo ve svém šatníku náhodou narazí na něco zeleného, automaticky tomu nevěnují pozornost. A to je chyba, kterou možná děláte i vy, pokud oblečení v tomto odstínu vědomě ignorujete. Možná se tomu budete divit, ale letošní rok veselá zelená vládne i studené zimě! Ačkoli se nejedná o typický zimní odstín, vypadá v tomto období opravdu krásně a byla by nesmírná škoda, pokud byste se o tento trend nechali ochudit!

Zelená v jakémkoli odstínu

Když se řekne zima, možná si stejně jako spousta lidí představíte spíše modrou, bílou nebo třeba šedou. Prostě ty studené odstíny, které k tomuto období tak nějak patří. Teď ale zkuste zavřít oči a představte si, jak si kráčíte zasněženou ulicí v zeleném kabátku. Nebo jak si kolem krku uvážete křiklavě zelenou šálu. Můžete si být jistí, že vás zaručeně nikdo nepřehlédne. Zelená se letošní zimu nosí ve všech odstínech, takže od těch nejsvětlejších a nejkřiklavějších až po ty tmavší a temné. Je z čeho vybírat!

Na čem se nosí?

To je opravdu jednoduchá otázka, na kterou máme ještě jednodušší odpověď: na všem! Zelená se letos v zimě objevuje jak na venkovní, tak i na vnitřní módě. Proto si v této krásné barvě můžete vybrat jak již zmíněný kabátek nebo bundu, tak i stylovou halenku nebo třeba šaty. Možností je nepřeberné množství a my si troufneme tvrdit, že si díky pestré nabídce každý dokáže přijít na své!

Kdo se bojí…

Patříte k lidem, kteří kolem zelené barvy na stojanech vždycky jen rychle prošli, a vůbec jste jí nevěnovali pozornost? Pokud ve svém šatníku nemáte prakticky vůbec žádný kousek oblečení, který by se mohl pyšnit touhle nádhernou přírodní barvou, pak na to jděte pěkně pomaličku. Zkusit to můžete třeba v podobě nějakého doplňku – třeba náušnic. Pak to můžete vzít přes kabelku, klidně jen drobným psaníčkem do ruky. Anebo boty! Ani ty nejsou tak nápadné a pro zvykání si na zelenou jsou naprosto ideální!