Jak zazářit na Halloween? Zkuste crazy čočky a budete in!

0
1107

Halloween letos připadá na úterý 31.  října, jako ostatně každý rok, čas letí rychleji než by se zdálo, připravte se letos včas, ať jste hvězdou každého večírku spojeného právě s tímto svátkem. I když se tento svátek vkradl do Čech tak nějak nenápadně, zejména kvůli dětem jej mnozí začali postupně akceptovat, a dokonce se rozšiřují řady těch, kteří ho mají rádi. Ať už chcete udělat jen radost svým nejmenším nebo jste kouzlu Halloweena jednoduše podlehli, dnešní článek má pro vás zaručený tip na to, jak oslnit. Představíme si totiž crazy čočky!

Crazy look s crazy čočkami!

Rozhodli jste se, že o letošním Halloweenu neponecháte nic náhodě a už máte vymyšlený kostým? Nezáleží na tom, zda jste pro letošní oslavy vybrali vzhled upíra, Batmana či třeba nebezpečného hada. Crazy čočky dokážete sladit s každým kostýmem, a pokud je navíc doplníte o výrazné líčení, nebudete mít na žádné párty konkurenci.

Crazy čočky sice primárně slouží jako poněkud výstřední módní doplněk, proto většina z nich může omezit schopnost periferního vidění, to ale neznamená, že byste s nimi neviděli. Jen s nimi není dobré řídit či provozovat jiné důležité činnosti, při kterých je 100% zrak nutný. Trpíte-li krátkozrakostí, nemusíte se vzdávat myšlenky na crazy čočky. Existuje celá řada dioptrických, tříměsíčních crazy čoček, určitě si mezi nimi vyberete.

Barevné čočky také stojí za to!

Rádi byste změnu, ale držíte spíše více při zemi? Pak i pro vás máme jeden tip na závěr. Můžete zkusit barevné čočky a proměnit během chvíle své modré oči na ocelově šedé či oříškově hnědé. Proč si nesplnit svůj dávný sen o jiné barvě očí nebo jednoduše jen zkusit malou proměnu a čekat, zda si toho vaši nejbližší všimnou a rozkryjí, v čem jste najednou tak jiní? I barevné čočky nenechávají stranou zájmu všechny ty trpící očními vadami s nutnou korekcí zraku. Barevná škála dioptrických čoček je dostatečně široká, stačí si jen vybrat!