Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon a vyrazte do kina

0
1032

Chcete si na chvíli oddechnout od předvánočního běsnění a pečení cukroví, vánoční úklid i shánění dárků nechat alespoň na dvě hodiny u ledu? Co takhle vyrazit do kina, ať už sami nebo třeba klidně s celou rodinou? Pokud se vám to zalíbí, možná by to mohla být vaše nová rodinná tradice. Ostatně, neříká se, že Vánoce jsou čas, kdy máte trávit čas se svými blízkými? O shonu a panice se v žádné z vánočních koled s nadšením nezpívá, tak ho i vy odložte stranou a nechte se unášet na vlně vánoční atmosféry při sledování některého z letošních vánočních filmů. Na výběr je nejen zahraniční produkce, ale i ryze česká tvorba, tak se nechte zlákat na některý z následujících tipů a v klidu usedněte do pohodlných sedadel některého z vašich oblíbených kin.

Paddington 2

Hned úvodem se hlásí pokračování mimořádně provedené rodinné komedie s prvky dobrodružství. Medvídek Paddington se tyto Vánoce přiřítil do kin, aby vtáhl celou rodinu do víru svého dobrodružství. Jeho cesta za ukradeným leporelem bude nejen napínavá, ale také zábavná a plná netušených překvapení. Jedná se o skutečně zdařilé pokračování už tak úspěšného prvního příběhu o tomto neskonale roztomilém méďovi. Vezměte celou rodinu na Paddingtona 2 a nudit se nebude nikdo z vás.

Přání k mání

A jsme u slibované české novinky, která přišla do kin v čase adventním, aby vzbudila v nejednom z nás trochu toho vánočního ducha. Jak naloží s jedním přáním náctiletý chlapec, který je až po uši zamilovaný do sestry svého kamaráda, která však jeho lásku neopětuje? Ve filmu se prolíná několik příběhů, které představují lásku v mnohých jejích podobách. Milá a humorná podívaná, i ta rozhodně stojí za to!

 

Matky na tahu o Vánocích

Poslední dnešní tip nenechá bez povšimnutí žádnou z uhoněných matek, které se každé Vánoce snaží všem kolem sebe udělat ty nejkrásnější svátky a zapomínají přitom zcela na sebe. Komedie plná vtipných hlášek a situací, které jako by snad přesně kopírovaly životy a strasti mnohých dnešních žen vás nenechá propadnout splínu z nedostatku cukroví či dostatečně naklizené domácnosti, tak hurá do kina.