Vyhlídkový let vrtulníkem

0
1061
Let vrtulníkem

Toužíte po netradičním zážitku, který si budete pamatovat do konce života? V tom případě se nechte unést na vlně vyhlídkových letů, které jsou bezkonkurenčně nejen skvělým dárkem pro vaše příbuzné či blízké, ale i neodolatelným zážitkem pro vás samotné. Pokud se tedy nebojíte špetky adrenalinu, vsaďte na vyhlídkový let například nad vodní nádrží Hostivař, zámkem Průhonice či v okolí Českého ráje anebo jen tak, kolem Prahy.

Vyhlídkový let s Robinsonem R44

Vyhlídkový let je uskutečněn vrtulníkem značky Robinson R44. Americká společnost Robinson Helicopter Company je vyrábí již od roku 1992. Prototyp tohoto letounu poprvé vzlétl již v roce 1990. Vyhlídkového letu se v tomto modelu mohou zúčastnit až čtyři osoby. Celková cena za let vrtulníkem se odvíjí od délky letu, kterou je možné stanovit na 30, 60 anebo 90 minut. Vrtulník Robinson R44 se tak pyšní poměrem dobré ceny i kvality. Vyhlídkový let vrtulníkem si tak v tomto případě užijete plnými doušky.

Let vrtulníkem

Let nad Vltavskou kaskádou stojí rozhodně za to!

Umíte si představit, jak nádherný je vyhlídkový let nad Vltavskou kaskádou? Že ne? V tom případě potěšte sami sebe či své blízké neotřelým výletem, který vás nadchne. Proletět se nad Vltavskou kaskádou totiž rozhodně stojí za to. Je přitom jedno, zda si tento vyhlídkový let nenecháte ujít se svou milovanou polovičkou a pojmete ho třeba jako netradiční romantický výlet či potěšíte své blízké a o tento netradiční zážitek se s nimi podělíte. Neméně romantický je také prolet nad Slapskou přehradou či neméně osobitým Karlštejnem, který k romantickému výletu po obloze přímo své zájemce vybízí.