Vychutnejte si sny v luxusním povlečení z podzimní kolekce Curt Bauer

0
1053

Věděli jste, že i povlečení ovlivňuje kvalitu spánku? Kvalitní materiál, který je příjemný na dotek, vám napomůže k tomu, abyste se do postele těšili. Povlečení je velmi často tím, co vnímáme předtím, než usneme a také tím, co jako první vidíme, když se probouzíme. Milujte atmosféru a barvy podzimu, hřejivé sluneční paprsky a pestrobarevné listí? Pak si zamilujte také luxusní povlečení z podzimní kolekce Bauer, kterou si můžete prohlédnout na stránkách společnosti STELLA ATELIERS. Je nejen příjemné na dotek, ale také na pohled.

Luxusní povlečení Stella

Nabídka společnosti STELLA ATELIERS, s.r.o. přináší bavlněné povlečení, které nejen splňuje požadavky na kvalitu, ale také na design. Vzhledová stabilita i stálost barev patří mezi další přednosti ložního prádla této české společnosti. Vybrat si můžete nejen z široké nabídky vzhledů, ale také materiálů. O vaše klidné sny se postará egyptská bavlna, která je základem luxusních povlečení na postele.

Podzim s kolekcí Bauer

Dodejte své ložnici styl s německou společností Curl Bauer, která patří k oblíbeným a tradičním výrobcům ložního prádla. Luxusní povlečení Bauer si vás získá svými barvami, vzory i širokou nabídkou bavlněných přízí, mezi které patří Mako jersey, Mako satén, či Mako damašek.

Luxusní povlečení LUNA

Že podzim nemusí být jen šedivý, dokazuje povlečení LUNA, které propojuje šedou a bílou barvu se zářivou barvou slunce. Toto povlečení je vyrobeno z exkluzivního Mako saténu, jedná se o hustou tkaninu tkanou v atlasové vazbě z jemných česaných přízí. Ty jsou vyrobeny z jakostních druhů egyptské bavlny. Bavlněný satén je jedním z nejjemnějších materiálů vůbec.

Luxusní povlečení SOLA

Teplé oranžové a hnědé odstíny k podzimu nerozlučně patří. Tyto nádherné barvy se také promítají do luxusního povlečení SOLA z nové podzimní kolekce značky Bauer. Nejsou to však jen barvy, co si vás získá, nadchne vás také materiál povlečení. To je vyrobeno z Mako jersey, tento materiál patří k těm nejhebčím, co jsou z bavlny vyrobeny. Tento materiál je splývavý a nemačkavý, v zimě příjemně zahřeje a v létě ochladí.

Luxusní povlečení STELLA

Díváte se rádi za teplých podzimních večerů na oblohu posetou hvězdami? Přeneste kousek nebeské krásy do své ložnice s povlečením STELLA. Materiálem tohoto povlečení je Mako brokát damašek, který je utkaný z pravé egyptské mako bavlny. Vyniká pevností, jemností a leskem podobnému hedvábí.