Vychutnejte si sny v luxusním povlečení z podzimní kolekce Curt Bauer

0
999

Věděli jste, že i povlečení ovlivňuje kvalitu spánku? Kvalitní materiál, který je příjemný na dotek, vám napomůže k tomu, abyste se do postele těšili. Povlečení je velmi často tím, co vnímáme předtím, než usneme a také tím, co jako první vidíme, když se probouzíme. Milujte atmosféru a barvy podzimu, hřejivé sluneční paprsky a pestrobarevné listí? Pak si zamilujte také luxusní povlečení z podzimní kolekce Bauer, kterou si můžete prohlédnout na stránkách společnosti STELLA ATELIERS. Je nejen příjemné na dotek, ale také na pohled.

více v článku...

Luxusní povlečení Stella

Nabídka společnosti STELLA ATELIERS, s.r.o. přináší bavlněné povlečení, které nejen splňuje požadavky na kvalitu, ale také na design. Vzhledová stabilita i stálost barev patří mezi další přednosti ložního prádla této české společnosti. Vybrat si můžete nejen z široké nabídky vzhledů, ale také materiálů. O vaše klidné sny se postará egyptská bavlna, která je základem luxusních povlečení na postele.

Podzim s kolekcí Bauer

Dodejte své ložnici styl s německou společností Curl Bauer, která patří k oblíbeným a tradičním výrobcům ložního prádla. Luxusní povlečení Bauer si vás získá svými barvami, vzory i širokou nabídkou bavlněných přízí, mezi které patří Mako jersey, Mako satén, či Mako damašek.

Luxusní povlečení LUNA

Že podzim nemusí být jen šedivý, dokazuje povlečení LUNA, které propojuje šedou a bílou barvu se zářivou barvou slunce. Toto povlečení je vyrobeno z exkluzivního Mako saténu, jedná se o hustou tkaninu tkanou v atlasové vazbě z jemných česaných přízí. Ty jsou vyrobeny z jakostních druhů egyptské bavlny. Bavlněný satén je jedním z nejjemnějších materiálů vůbec.

Luxusní povlečení SOLA

Teplé oranžové a hnědé odstíny k podzimu nerozlučně patří. Tyto nádherné barvy se také promítají do luxusního povlečení SOLA z nové podzimní kolekce značky Bauer. Nejsou to však jen barvy, co si vás získá, nadchne vás také materiál povlečení. To je vyrobeno z Mako jersey, tento materiál patří k těm nejhebčím, co jsou z bavlny vyrobeny. Tento materiál je splývavý a nemačkavý, v zimě příjemně zahřeje a v létě ochladí.

Luxusní povlečení STELLA

Díváte se rádi za teplých podzimních večerů na oblohu posetou hvězdami? Přeneste kousek nebeské krásy do své ložnice s povlečením STELLA. Materiálem tohoto povlečení je Mako brokát damašek, který je utkaný z pravé egyptské mako bavlny. Vyniká pevností, jemností a leskem podobnému hedvábí.