Vyber si svůj kusový koberec snadno a rychle!

0
1760

Zařizujete kancelář a rádi byste si na podlahu nechali položit kvalitní koberec? S nejnovějšími trendy i příznivými cenami přichází firma Vopi. Právě zde najdete koberce do kanceláří, domácností i dětských pokojů.

Vopi a aktuální nabídka koberců s vysokým vlasem

Dříve, než se vydáte koupit nový koberec, měli byste mít jasnou představu o tom, co od něj očekáváte. Důležitou roli přitom hraje nejen skutečnost, do jaké místnosti bude položen, ale také z jakého materiálu bude vyroben. Do kancelářských prostor je vhodné zvolit bytové zátěžové koberce. Tyto koberce jsou odolnější a díky tomu vydrží větší nápor. Co se týče materiálu, máte vždy na výběr ze dvou možností. První variantou jsou koberce z umělohmotných vláken a druhou koberce z přírodních vláken. Oba tyto typy koberců najdete také v e-shopu společnosti Vopi. K nejoblíbenějším kusovým kobercům s vysokým vlasem patří ty s názvem Shaggy. Patří ke kobercům s vysokým vlasem a splní veškeré představy o hezky a útulně zařízené kanceláři. Jen na Vás záleží, zda upřednostníte třeba červený kusový koberec před tradičním béžovým. 

K čemu jsou dobré nášlapy na schody?

Sortiment zboží společnosti Vopi se neomezuje pouze na kusové koberce, ale také zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ objevíte nášlapy na schody. Jedná se o specifické koberečky, které jsou opatřeny samolepící páskou. Slouží jako ochrana před uklouznutím a zároveň zabrání opotřebení schodů. Kobercové nášlapy na schody dodají schodům rovněž patřičnou eleganci. K tomu přispívá lemování obšitím. Pro dokonalé přilnutí ke schodu byly vybaveny pevnou hranou. Nášlapy na schody si zamilujete také díky jejich snadné údržbě, nečistotu stačí otřít měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem.