Vlasová mezoterapie proti vypadávání vlasů

0
962

Vypadávání vlasů je tíživým problémem jak mužů, tak i žen. Ale co může člověk dělat, když už zjistil, že teleshoppingovým zázračným krémům se věřit nedá? Má dvě možnosti. Vlastně tři – ale jen tak se smířit s tím, že vaše vlasy mizí, nedoporučujeme. Existují mnohem příjemnější cesty, které vedou zpět k radosti ze sebe sama!

První způsob léčby

Příčiny vypadávání vlasů jsou různé – stres, hormony, dědičnost i věk. Velmi často za tímto nepříjemným problémem však stojí nedostatek živin a vitaminů. Pokud se tedy zdá, že u vás jsou na vině ony první faktory, rozhodně vám doporučujeme prozkoumat vaše stravovací návyky a v případě potřeby je upravit. Bohužel není příliš snadné určit, kvůli které látce vám vlasy padají. Často to však ukazuje na nedostatek vitamínu A, B6, B12 či železa.

Tento způsob léčby velmi doporučujeme, vždy je vhodné starat se o vyvážený jídelníček. Výsledky však budou viditelné pomalu a bude třeba trpělivosti. Tedy pokud nevyužijete i druhého způsobu moderní léčby, který je vlastně v zásadě podobný, avšak o mnoho rychlejší a intenzivnější.

Druhý způsob léčby

A teď je na čase vám představit úžasnou proceduru vlasové mezoterapie. Jedná se o metodu, která pro vás vytvoří „léčebný koktejl“ přímo na míru. Bude obsahovat právě to, co je potřeba k odstranění problému – například aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, lipolytické a vaskulární přípravky, léčivé extrakty či dokonce homeopatické výtažky.

Toto léčebné sérum se pak mikrojehličkou zavede přímo do pokožky hlavy (není to nijak traumatické ani bolestivé, nebojte!). Účinné látky se tím dostávají přímo do žádoucích oblastí a můžete klidně počítat s tím, že problém vypadávání vlasů zmizí – obvykle se výsledky dostaví po 2 až 3 aplikacích a jsou dlouhotrvající.

Na co pozor?

Víme, že to zní přímo pohádkově – a ano, je to opravdu tak jednoduché a spolehlivé. Ale právě v tom je jedno nebezpečí – nezapomeňte, že vaše tělo potřebuje i onu vyváženou stravu. Možnost využít moderní dermatologii a jednoduchá léčebná řešení je jistě skvělá, ale nezapomeňme ani o svá těla pečovat správným životním stylem.

Každopádně se neváhejte obrátit na naši dermatologickou kliniku Altos v Praze, kde na vás čeká nejen profesionální vlasová mezoterapie, ale můžete se třeba i poradit s naším expertem na výživu. Neváhejte a domluvte si u nás zcela nezávaznou osobní konzultaci.