Umíte nosit bílé džíny?

0
2161

Bílé džíny bývají často opomíjenou součástí dámského šatníku – samozřejmě pouze v případě, pokud nějaké bílé kalhoty žena ve své šatní skříně vůbec ukrývá. Většina žen se džínům v bílém odstínu vyhýbá co možná nejširším obloukem. Mohou za to předsudky a rovněž i strach, že se bílé kalhoty snadno ušpiní. Za nechutí tyto kousky nosit se často ukrývá i obava z jejich kombinace s jinými kousky z šatníku. A co vy? Umíte nosit bílé džíny?

více v článku...

Pár tipů jak nosit bílé džíny

Jestliže jste až do dnešního dne bílé džíny vědomě přehlíželi, je dnešní článek určený právě vám. My se totiž bílé barvy nebojíme a vy po přečtení dnešního článku už taky nebudete. Prostřednictvím následujících řádků vám prozradíme celkem 3 tipy, jak stylově a vkusně nosit bílé džíny. Takže žádný strach, předsudky hoďte za hlavu – bude vás to bavit!

Ležérní elegance

Výhodou bílých džínů je fakt, že samy o sobě působí velice elegantně. Jsou vkusné, jednoduché, ale přesto v sobě skrývají nápad. Tak se ho nebojte probudit! Na bílé džíny můžete s klidným svědomím vsadit i tehdy, kdy se budete chystat na pracovní pohovor, rande nebo jinou důležitou schůzku – chce si to jen pohrát se svrškem. K bílým džínům si ve snaze vytvořit elegantní outfit můžete obléknout například modrou blůzku, bude to vypadat šik!

Džíny různého provedení

Nejsou džíny jako džíny a u těch v bílé barvě to samozřejmě platí taky. Na trhu totiž nenajdete pouze jeden střih, ba naopak – najdete jich hned několik a my vám s klidným srdcem říkáme, že všechny stojí za hřích! Bílé slimky skvěle doplní delší top a kožený křivák, bílé boyfriend džíny zkombinujte s volnější mikinou, k rourám se hodí košile a roztrhaný model můžete ozvlášnit romantickou blůzkou. Tak co vy na to?

Bílá k bílé sedá

Víte, co se nejvíce hodí právě k bílým džínům? No jasně, bílý vršek! Žádné jiné barvy společně nepůsobí tak cool, jako právě bílá s bílou. Jděte do toho, nic tím nezkazíte! Monochromatický look je na léto více než ideální, tak to zkuste.