Umíte nosit bílé džíny?

0
2229

Bílé džíny bývají často opomíjenou součástí dámského šatníku – samozřejmě pouze v případě, pokud nějaké bílé kalhoty žena ve své šatní skříně vůbec ukrývá. Většina žen se džínům v bílém odstínu vyhýbá co možná nejširším obloukem. Mohou za to předsudky a rovněž i strach, že se bílé kalhoty snadno ušpiní. Za nechutí tyto kousky nosit se často ukrývá i obava z jejich kombinace s jinými kousky z šatníku. A co vy? Umíte nosit bílé džíny?

Pár tipů jak nosit bílé džíny

Jestliže jste až do dnešního dne bílé džíny vědomě přehlíželi, je dnešní článek určený právě vám. My se totiž bílé barvy nebojíme a vy po přečtení dnešního článku už taky nebudete. Prostřednictvím následujících řádků vám prozradíme celkem 3 tipy, jak stylově a vkusně nosit bílé džíny. Takže žádný strach, předsudky hoďte za hlavu – bude vás to bavit!

Ležérní elegance

Výhodou bílých džínů je fakt, že samy o sobě působí velice elegantně. Jsou vkusné, jednoduché, ale přesto v sobě skrývají nápad. Tak se ho nebojte probudit! Na bílé džíny můžete s klidným svědomím vsadit i tehdy, kdy se budete chystat na pracovní pohovor, rande nebo jinou důležitou schůzku – chce si to jen pohrát se svrškem. K bílým džínům si ve snaze vytvořit elegantní outfit můžete obléknout například modrou blůzku, bude to vypadat šik!

Džíny různého provedení

Nejsou džíny jako džíny a u těch v bílé barvě to samozřejmě platí taky. Na trhu totiž nenajdete pouze jeden střih, ba naopak – najdete jich hned několik a my vám s klidným srdcem říkáme, že všechny stojí za hřích! Bílé slimky skvěle doplní delší top a kožený křivák, bílé boyfriend džíny zkombinujte s volnější mikinou, k rourám se hodí košile a roztrhaný model můžete ozvlášnit romantickou blůzkou. Tak co vy na to?

Bílá k bílé sedá

Víte, co se nejvíce hodí právě k bílým džínům? No jasně, bílý vršek! Žádné jiné barvy společně nepůsobí tak cool, jako právě bílá s bílou. Jděte do toho, nic tím nezkazíte! Monochromatický look je na léto více než ideální, tak to zkuste.