Toužíte po dokonale nalíčené pleti? Poradíme, jak na to!

0
4039

Výhodou zimních měsíců je, že nemusíme bojovat s horkem a potící se tváří. Naše líčení nám proto vydrží na obličeji celý den. I líčení v zimě má ale svá pravidla. Zaměřit se musíme především na naši pleť. Sjednotit a oživit ji můžeme nejen pomocí kvalitního make-upu. Výrazný a dlouhotrvající efekt mají i ošetření od specialistů z dermatologie.

Vsaďte na krycí make-up

V zimě ztrácí naše pleť jiskru! Kvůli nedostatku sluníčka vypadá mdle a zašedle. Zdravou barvu můžeme pleti dodat vhodným make-upem. V zimě se nebojme sáhnout po krycím a hutném přípravku. Naši pleť nejen sjednotí, ale ochrání ji před nepříznivým počasím a škodlivinami z ovzduší. Zvýšenou pozornost ale musíme věnovat výběru správného odstínu. V zimě a v létě má naše pleť jinou barvu. Sáhněme raději po světlejším odstínu.

Oslňte smyslnými rty

Zima je nejen obdobím svařeného vína, ale i tmavých odstínů rtěnek. Známé pravidlo zní, že chceme-li mít výrazné rty, měli bychom ubrat v líčení očí. To ale neznamená, že bychom měli líčit pouze rty. Výrazná rtěnka totiž přitáhne pozornost i ke všem nedostatkům naší pleti. Zásadní je proto sjednotit pleť kvalitním make-upem. Co se odstínů rtěnek týče, nebojme se výrazných barev. Karmínová, bordó nebo i temně fialová z nás udělají famme fatale.  

Strukturu pleti zlepší redermalizace

Ani sebelepší make-up ale nezakryje povadlou a problematickou pleť. Stejné úsilí, jaké věnujeme líčení, bychom měli věnovat i péči o pleť. Zima je ideálním obdobím, kdy se svěřit do rukou specialistů a podstoupit vyživující ošetření pleti. Zkusit můžeme třeba redermalizaci. Odborníci z kliniky Mediestetik nám do svrchní části pokožky aplikují preparát obsahující mimo jiné kyselinu jantarovou. Pokožka bude viditelně omlazená a hydratovaná už během prvních tří dnů!

moderní líčení rtů