Top 5 dřezových baterií pro rok 2018

0
1240

Jak mít dokonalou kuchyni? Vliv má určitě jak použitý materiál a rozložení skříněk, tak i použitý dřez. A jeho nedílnou součástí je také baterie, která by měla jak dokonale vypadat, tak by měla být i maximálně praktická. A jaké jsou v letošním roce hitem?

Kuchyňská baterie Schock Altos Nerez

Moderní dřezová baterie, která na první pohled zaujme svým vzhledem. Jde o provedení masivní nerezové oceli, díky čemuž vypadá naprosto dokonale. Zachovává si ale i jedinečnou praktičnost, jelikož je otočná v obou směrech, a to o celých 360 stupňů.

 

Kuchyňská baterie Schock Conos Nerez

Ideální volba do jakékoliv moderní kuchyně. Dokonalé provedení v masivní nerezové oceli zaujme na první pohled. Jde jednoduše otáčet o 360 stupňů a na první pohled zaujme svým tvarem, který je spojený s elegantním oblým provedením. To zajistí i vyvýšenou polohu výtoku.

Kuchyňská baterie Schock Laios.120

Je to hlavně praktičnost, která tuto dřezovou baterii jasně charakterizuje. A to především proto, že má vytahovací koncovku, díky čemuž jde proud vody snadno nasměrovat i na hůře přístupná místa. Díky tomu je maximálně flexibilní ve všech ohledech. Zaujme ale i svým moderním vzhledem, stejně jako dlouhou životností při každodenním používání.

Kuchyňská baterie Sinks Mix 350 P

Stylová stojánková baterie s vytahovací koncovkou, kterou vyrábí renovovaná značka s více jak padesátiletou tradicí. Pětiletá záruka je jasným potvrzením kvality a dokonalý tvar a lesklý vzhled zajistí, že baterie na první pohled dokonale zaujme v jakékoliv vaší kuchyni.

Kuchyňská baterie Sinks Mix 35 PROF S

Stojánková baterie s jedinečnou funkčností. Jejím hlavním unikátem je přepínací sprcha, která pochopitelně velmi výrazným způsobem ovlivňuje praktické využití. Pokud máte moderní kuchyni i stylový dřez, můžete si být jisti, že tato baterie se bude dokonale hodit.