Studium jazyků

0
2032

Ať je léto nebo zima… vždyť to znáš. Ať je leden nebo Máj, přemýšlet, do jakých činností investujeme svůj drahocenný čas je vždycky nadmíru důležité. Proč obětovat chvilky, které bys raději strávil sledování svého oblíbeného seriálu studiem jazyků? Protože PELICAN!

Studium jazyka se může stát oblíbeným koníčkem i formou odpočinku, pro unavené rodiče taky třeba důvodem, proč žádat babičky a dědečky o hlídání potomků častěji (zvlášť v období přicházejících letních prázdnin!). Školou povinní zase mohou při studiu jazyka relaxovat od méně zábavných studijních povinností. Zkrátka, ať je Vám osm nebo osmaosmdesát, jazyková škola Brno PELICAN Tě vezme pod svoje křídla!

Motivace na prvním místě

Obzvlášť když se venku oteplí, je velice snadné podlehnout módu nicnedělání.Venku je přece šílený pařák, budou (či v lepším případě už jsou!) prázdniny, a vůbec, proč něco dělat dobrovolně, že ano! Ale víš Ty co? Právě to, že něco děláš dobrovolně, něco užitečného, něco sám pro sebe, co Tě obohatí, s sebou nese výborný pocit.

A když do toho navíc namočíš i kamarády či příbuzné, buď si jistý, že z toho vznikne obrovská „hecovačka“! Zkuste si v partě dát předsevzetí, že si společně troufnete na kurzy španělštiny. Když své předsevzetí dodržíte, za odměnu si pak zaletíte na prodloužený víkend do Valencie. O to, kdo tady chutnou španělskou paellu v rodném jazyce objedná, se nakonec ještě povedou spory!

Na cestě za lepší kariérou

Motivovat Tě ke studiu jazyka však nemusí být jen v podobě týdenní dovolené, na které si sám zvládneš objednat zmrzlinu či touha ohromit kamarády. Právě naopak! Pádným důvodem, proč studovat jazyky, může být cesta za lepší kariérou. Obzvlášť v současné době jsou nároky na jazykovou vybavenost zaměstnanců vyšší a vyšší. Jazykové kurzy Brno Ti pomohou vykročit pravou nohou za lepší pracovní pozicí.

A že už své vysněné povolání máš, jen Tě děsí každý telefonický hovor se zahraničním partnerem? V tomto případě Ti pomůže sebevědomí při komunikaci s partnery v cizím jazyce získat firemní vzdělávání Brno.

Letem světem s PELICANEM

Ok. Dovolenou v Chorvatsku zvládneš i se základní slovní zásobou, lámanou angličtinou nebo prostě s pozdravem „Dobar dan“! Jestli však mezi Tvé sny patří vycestovat do zahraničí, rozšířit své obzory a získat zkušeností nejen životní, ale třeba i pracovní, základní slovíčka už Ti stačit bohužel nebudou. Je ti osmnáct a toužíš rozjet au-pair kariéru na Floridě? Navštěvuj rok pomaturitní studium angličtiny, nauč se jazyky a splň si svůj sen. Jsi student a byla Ti nabídnuta dlouhodobá zahraniční stáž?

Neklaď si limity, vystup ze své komfortní zóny a neboj se procestovat svět. Prodej svoje auto (stejně už rok jezdíš raději šalinou), prodej ledničku a kup si karavan. PELICAN nezná hranice!

Ne, tým Jazykové školy PELICAN s Tebou sedět v letadle, držet Tě za ruku a hlídat Tvou tepovou frekvenci, jestli pod náporem přílivu čerstvých pocitů z přicházejících událostí ještě dýcháš.

Ale víš Ty co? Tak nějak Ti v tom širokém světě stejně bude krýt záda. Bude se schovávat za každou správně pronesenou gramatickou větou i za každým těžce naučeným slovíčkem, díky kterému získáš vysněný zahraniční job nebo partu kamarádů. A těch nikdy není dost!