Skupina Identity boduje na YouTube

0
1029

Mysleli jste si, že chlapecké skupiny už nemají v dnešní době šanci na úspěch? Pod silnou konkurencí celé řady zpěváků, které ročně chrlí nejrůznější talentové soutěže by se opravdu zdálo, že nějaká čtveřice mladíků nemůže uspět. Ale skupina Identity vás rychle přesvědčí o opaku, svým novým hitem Neznámá doslova drtí YouTube, jejich skvělý song již brzy překročí magickou hranici milionu zhlédnutí a pokud jste ji ještě neslyšeli, tak dlouho neotálejte a pusťte si ji zde.

Unikátní mix talentů

Vytvořit v dnešní době skupinu, která bude mít u posluchačů různých věkových kategorií úspěch, to je úkol vskutku nelehký. Co je zapotřebí? Rozhodně vše stojí na správné volbě jednotlivců, jen ti dokáží utvořit celek, jenž bude následně bodovat u publika. Mezinárodní produkční agentura Nemoros má za sebou mnoho let zkušeností ze světa hudby a ví jak na to. Mladé zpěváky vybírala pečlivě, a tak díky Pavlovi Nedvědovi, Patriku Malému, Martinovi Dufkovi a Markovi Relichovi vznikla Identity.

Nový hit

Rozhodně se nejedná o žádné nováčky, na svém kontě má už Identity čtrnáct songů, s nimiž živě vystupují. Nyní ale doslova válcují YouTubery se svou novinkou Neznámá. Povedený song si rychle získává nové a nové fanoušky. Libivá hudba a velmi přesvědčivé výkony mladých sympaťáků boduje.

Originální hudební produkce

Kluci ze skupiny Identity nestaví svůj úspěch na tvorbě svých známějších kolegů, svým posluchačům nabízejí originální texty a hudební produkci. To vše díky spolupráci s českými i zahraničními skladateli. Jejich repertoár tak není omezen pouze na české písničky, ale posluchač u nich najde i mnoho anglických písní. Většina z nich pochází z dílny britského skladatele Andrewa Murryho, ale aktuálně Identity spolupracuje na českých verzích písní i s Viktorem Dykem či  Jiřím Vidasovem. Skupina má rozhodně dobře našlápnuto k úspěchu u nás i v zahraničí, budeme jim držet palce, ať se nenechají odradit a dál bojují o své stálé místo ve velkém hudebním světě.