Dnešní trh je doslova přesycen některými podnikatelskými obory. Bank, restaurací a nejrůznějších obchodů jsou plná města i prostředí internetu, některá specifická odvětví však musí svou cestu razit poněkud obtížněji. Postupně se budeme na specifické obory podnikání zaměřovat a dnes začneme firmou, která se již mnoho let zabývá dodávkou nástrojů a měřidel.

Mistři v oboru

Společnost Michovský Tools se zaměřuje již od svého vzniku na dodávku kalibrů, závitových kalibrů, měřidel a příslušenství pro progresivní opracování kovů s využitím především v průmyslové výrobě. Tajemství jejího úspěchu tkví zejména v precizním výběru dodávaných výrobků. Důraz je kladen v první řadě na kvalitu a dlouhou životnost výrobků, tu zaručují lety prověření výrobci domácí, ale i zahraniční.

Co je kalibr?

Marně si lámete hlavu nad tím, co je kalibr a čím se tedy zmíněná firma vlastně zabývá? Jediné, co vás napadá, je hláška typu: „To je tedy těžký kalibr.“ Ovšem nedokážete si představit, co kalibr vlastně je? Kalibr či také měrka slouží k ověření vnitřních i vnějších rozměrů a tvarů. Není určen k měření jako takovému, k tomu slouží měřidla, jeho úkolem je kontrola požadovaných rozměrů nebo tvaru. Kalibry mohou být válečkové a třmenové, existují také závitové kalibry, kterých je mnoho druhů. Kontrola rozměrů a tvarů, ale i samotných měřidel se nazývá kalibrace. O výsledcích kalibrace pak informuje kalibrační protokol, který může vydávat akreditovaná laboratoř vlastnící certifikát ISO 9001.

Rychlé dodání

Za úspěch ve svém podnikání vděčí firma Michovský svému proklientskému přístupu. Ten stojí zejména na rozsáhlých skladových zásobách těch nejžádanějších nástrojů a měřidel, díky kterým je mohou klientům doručit v co možná nejkratší době, a sníží tak jejich náklady na držení skladových zásob. Velkou část svých zakázek jsou schopni expedovat do 24 hodin, což zákazníci ocení zejména v případě nenadálého poškození nástroje.

Otevřená obchodní politika

Cílem společnosti je otevřená obchodní politika vůči svým zákazníkům. Většinu nástrojů tak mají možnost nakoupit za doporučené ceny výrobce nebo dovozce. Svých stálých partnerů si váží natolik, že jim v průběhu roku nabízejí zajímavé slevy, speciální nabídky a dále také možnost vyzkoušení vybraného nástroje včetně odborného poradenství.