Prodej všech typů vstřiků

0
1528

Inzertní server Autopes.cz, co se až donedávna zabýval inzercí aut na prodej a prodejem náhradních dílů, od ledna 2018 spouští nový prodej vstřiků. Více k tomu provozovatel webu, David Vaníček.

Váš server byl tvořen původně jen na auto inzerci, ale nějak se Vám to rozšířilo, co Vás k tomu vedlo?

Naše nabídka je rozšířena a užitečná zejména pro majitele dieselových motorů. Přivedla mě k tomu vlastní špatná zkušenost. Zjistil jsem, že autoservisy moc nefungují.

O co se jedná?

Momentálně probíhá soudní proces, tak se nemůžu více vyjadřovat. Zaplatil jsem kolem 50 000 Kč a s opravou jsem nebyl vůbec spokojený.

A teď k autobateriím. Ve voze starém 5 let jsem již po 2. Musel měnit autobaterii z toho důvodu, že se zničila. Autobaterie vůbec nepasovala na dané auto. To mě naštvalo. Prodejci neuvedou důležité informace a jen říkají nesmysly.

Je problém v prodejci nebo v součástce?

Určitě v prodejci. Jakmile Vám prodejce řekne nespočet informací, kterým ani nerozumíte a jsou ještě špatné, pak je tu něco špatně.

S mými kolegy jsme pracovali na vyhledavači podle typu auta, který Vám dokáže říct, jakou baterii si máte koupit a jakou raději nekupovat.

A teď něco o těch vstřicích

Dívejte, prodejce Vám řekne, že repasovaný vstřik je jako nový. To je lež. Auto je také nabourané a opravené nebo nové. Je potřeba si dobře rozvrhnout investici.

Jestli najezdíte ročně přes 100 000 km doporučuji koupit vstřiky nové. Pokud ale netrávíte na silnici tolik času, preferoval bych repasi

Kdy přesně máme nechat vstřiky repasovat?

Podívejte se na to z hlediska ekonomie. Vstřiky za 13 000 Kč repasovat je rozumné oproti těm za 4 000 Kč. Vše jsou jenom čísla.

Kdo mi repasi udělá?

Web Autopes.cz spolupracuje aktivně s firmou BOSCH. Jejich servisy jsou kvalitní a cenově vynikající. K repasovaným vstřikům dostanete protokol, který obsahuje i záruku v podobě 1 roku. Cena je dobrá i díky tomu, že máme u firmy BOSCH množstevní slevy.

Co mám dělat, když na repasi nemám peníze?

Je tu i další možnost. Koupit díly použité z havarovaných vozů. K těmto vstřikům nabízíme 14 denní zkušební lhůtu, během které se dají vstřiky reklamovat. Peníze Vám potom obratem připíšeme na Váš bankovní účet.