Přivítejte jaro na vaší zahradě pomocí albert-eshopu

0
826

Jaro nám konečně ukazuje svou přívětivější tvář, a tak je načase pomalu oprášit zahradnické náčiní a jiné vybavení. Zároveň ovšem volá po nových kouscích, které jednoduše na zahradě či terase nesmějí chybět. Není třeba vyrážet do obchodů a stát dlouhé fronty, úplně postačí projít si pestrý sortiment některého z kvalitních e-shopů, kde je vše doslova na jednom místě a z pohodlí domova si nakoupit nové vybavení nebo třeba i dárky. Dnešní článek vám přinese několik tipů na jarní must have pro váš dům i zahradu. Tak se pohodlně usaďte, než začnete klikat a postupně ukládat jednotlivé úlovky do virtuálního koše, a posbírejte trochu té jarní inspirace.

Kvalitní zahradní nábytek je základ, jak ho vybrat?

Ať už máte zahradu nebo jen malý balkon, určitě rádi využíváte možnost pěkného posezení na vzduchu a sluníčku. Pohodlné posezení vyžaduje pořádný zahradní nábytek, někdy ale není snadné vybrat ten správný. Na malý balkon či terásku se určitě nebudou hodit rozměrná a těžká křesla, ale spíše skládací nebo alespoň stohovatelné židle. Na větším prostoru si naopak můžete více vymýšlet a kombinovat křesílka s lehátky a dalšími doplňky. Určitě se hodí například truhla na polstrované podsedáky a další nezbytnosti nebo lavice s úložným prostorem. Praktickým doplňkem jsou také servírovací vozíky a stolky, a pokud rádi doma přivítáte větší společnost, pak popřemýšlejte nad větším jídelním stolem.

Jaký vybrat materiál?

Dřevo je krásný materiál a do venkovního prostředí se velmi hodí, nutno ovšem podotknout, že bez pravidelné údržby vám nevydrží krásné příliš dlouho. Vybírejte tedy výrobky z kvalitního dřeva a i ty pravidelně napouštějte vhodnými oleji či nátěry nebo zvolte raději některé z nízkoúdržbových materiálů.

Nezapomeňte na vhodné stínění

Sluníčko je sice prima a dlouhé měsíce jsme se na něj netrpělivě těšili, ale zejména v letních měsících se bez dobrého sítění jen těžko obejdeme. Myslete na to a pořiďte si kvalitní slunečník, aby vás sluníčko po pár minutách nezahnalo zpět domů.

Sport a zábava volá

I na té nejmenší zahrádce je možné si užít spoustu rodinné legrace, projděte si nekonečné možnosti albert-eshopu a pořiďte si třeba houpačku, pingpongový stůl nebo dětem stan na hraní a nekončená zábava může začít. Nebo vás láká trocha adrenalinu v prostředí domova? Pak si můžete pořídit elektronické šipky a pořádat rodinné turnaje 🙂