Prezentace firmy nebo setkání s obchodními partnery na jedničku

0
1237

Pokud chcete představit projekt, na kterém už dlouho pracujete nebo nadchnout návštěvu z ciziny, která může být pro vaše obchody v budoucnu přímo klíčová, není zde žádné místo pro nějaký kompromis. Chcete přeci zaujmout a dojednat vše důležité v útulném prostředí, kde nechybí nejmodernější vybavení a odkud je to vlastně všude blízko. V Praze bychom jedno takové místo jistě mohli doporučit, o co tedy přesně jde?

Konference nebo jen oslava šéfových narozenin

Nemusíte nikam daleko, protože vhodné konferenční prostory na vás čekají přímo v našem hlavním městě. Rezervace místa klidně až pro čtyři stovky hostů, bleskurychlý internet a možnost pořádání tiskovky, módní přehlídky nebo jakékoliv jiné společenské akce, klidně i narozenin šéfa vašeho oddělení v práci.

Školení v menším počtu účastníků také nepředstavuje žádné komplikace, parkování je zajištěno a samozřejmostí je i komfortní ubytování pro každého, kdo bude mít cestu na vaši akci. Vše je splněno už předem, doslova od A do Z, to hosté určitě velmi ocení. Vhodný sál k pronájmu v Praze tak už čeká jen na termín…

Pár dnů strávených v luxusu pražského centra

Pokud hledáte vhodný hotel v centru Prahy na vaši služební cestu, možná už máte jeden zajímavý tip k zamyšlení. Na Praze 7 budete mít metro (stanice Vltavská – trasa C), nádraží v Holešovicích nebo historické centrum prakticky na dosah ruky a byla by určitě škoda ve svém volném čase nepoznat české dějiny pěkně zblízka.

Možná tu můžete trochu provést i své hosty z ciziny, kteří budou národní historií jistě nadšeni. Po takovém entrée se obchody dojednávají mnohem snáze, přátelská atmosféra a uvolněnost jsou totiž mimořádně důležitým prvkem – boří ledy a navozují úsměv na tváři, s nímž jde všechno hned lépe!