Praštěné jaro 2018 – co si na muže připravili návrháři?

0
1109

Bláznivé módní kreace na přehlídkových molech asi nikoho nepřekvapí, pokud se ovšem týkají dámské módy. Příští rok však čeká většinu mužů zřejmě velký šok. Módní návrháři se totiž rozhodli extravagantně zasáhnout do světa pánské módy. Jaké podivnosti možná potkáte na jaře 2018 v ulicích? Budete se divit! Asi byste si takové modely neoblékly ani na maškarní.

Saka k nepřehlédnutí

Patrně nejumírněnějším výmyslem návrhářů jsou pánská saka s výraznými vzory plné barev. Otázkou je, kam v takovém saku (byť sebelepšího střihu) vyrazit? Když právě nemíříte na večírek inspirovaný módou sedmdesátých let, asi bláznivé sako moc nevyužijete. Dost děsivě působí i barevné kostkované obleky (zvláště v kombinaci s dlouhou visací náušnicí a lodičkami).

Dámské šaty a vysoké podpadky na mužském těle

Velmi šokující jsou modely převzaté z dámské módy. Na krásné ženě obdařené ladnými křivkami by vypadaly skvěle, ale na muži bílé šaty s pestrými vzory a nabíranými rukávy opravdu vypadají příšerně. Pokud si navíc nanesete na obličej modrý make-up, tak budete připomínat nepovedeného avatara. Některé modely by však neslušely ani ženě (např. nevzhledné šaty vypadající spíše jako kříženec hadru na podlahu a pytle od brambor). Nelze opomenout ani boty na podpatku nebo vysoké platformě.

Ujmou se odpadky v silonkách?

Další šílenou kreaci představují pánské silonky. Pro větší šmrnc si do nich vložte např. plechovku
od piva nebo pár zmuchlaných papírů. Zdali se tento nápad stane módním hitem je ovšem otázkou. Konzervativnější jedinci si mohou obléci silonové punčocháče na trenky nebo si na silonky navléknout kraťasy a svůj vzhled vylepšit bílým make-upem.

Šílené modely v pánské módě nejsou žádné novum

Přestože působí nápady módních návrhářů pro příští rok děsivě, nejde o úplnou novinku. Různé extravagantní výstřelky se v pánské módě objevují už dlouho. Většina z nich zapadne rychle v zapomnění a do ulic se ani nedostane. Některé kousky se však ujmou a najdou si své příznivce
(např. pánský overal).