Povislá prsa po kojení potřebují péči a regeneraci. Pomozte jim!

0
2014

Povislá prsa trápí mnoho žen, každá opět touží po svých pevných prsou, které vlastnila v období před těhotenstvím. Není nutné, ale věšet hlavu milé dámy i na povislá prsa existují určité metody, které vám pomohou pomoci svá prsa opět zpevnit.

Kojení prsům moc neprospívá, protože se velikost poprsí neustále mění. Ženy, které kojí i několik dlouhých měsíců nebo už své druhé nebo třetí dítě, vědí, o čem píšu. Věděly jste ale, že masáží a cviky na zpevnění poprsí, svá prsa můžete opět zpevnit a zlepšit tak jejich celkový vzhled?

Jak prsa po kojení zpevnit přírodní cestou?

Provádějte pravidelné masáže poprsí dle doporučených technik, masáží svá prsa, regenerujete a to po období kojení potřebují. K masírování můžete využít různé masážní gely nebo výživové krémy, ty zase pro změnu vaši pokožku zvláční.

Masáže a cviky na prsa vám pomohou cítit se zase skvěle, vypadat skvěle a především, vaše prsům se dostane, potřebné péče po kojení.

K masážím poprsí můžete také přidat cviky na zpevnění poprsí, která jsou fyzicky nenáročná a vašemu poprsí pomohou zase o trochu více ke krásnějšímu vzhledu. Samozřejmě je potřeba cviky a masáže aplikovat pravidelně, pro dosažení výsledku, po kterém toužíte.

Prsa po kojení jsou prázdná a malá?

Ne všem ženám po kojení zůstanou prsa větších rozměrů, některá se jakoby „vyfouknou“ a jsou z nich, prázdná povislá prsa, která na pohled děsí vás samotnou. Nevěšte hlavu i na tento ženský problém dnes již existuje řešení.

Díky výživovým doplňkům stravy, si můžete pomoci k opětovnému vyplnění, zpevnění a tím také zvětšení svého poprsí. Mezi top produkty na trhu v České republice patří tři nejoblíbenější a nejúčinnější a to jsou BreastEXTRA, BreastFast a NadraIN FORTE.

S produkty na zvětšení prsou a dodržováním, pravidelného cvičení, se vaše prsa mohou stát opět krásnými a pevnějšími. Naše tělo dokáže zázraky, jen potřebuje naši malou pomoc, proto dopřejte svým prsům tu správnou výživu v podobě top produktu BreastEXTRA