Použité obráběcí stroje mohou firmám významně snížit náklady

0
872

Ve většině firem je dlouhodobě vyvíjen enormně velký tlak na co nejnižší náklady bez dopadů na kvalitu produkce. Některé firmy se uchylují k nepopulárním krokům, jakými jsou například snižování stavu zaměstnanců či krácení mezd, to ovšem není jediný způsob jak ušetřit. Mnoho společností se rádo chlubí společenskou i ekologickou odpovědností ovšem málokdy dokáží domýšlet vše skutečně do důsledků. Ve strojírenství tomu není jinak než v ostatních oborech, i zde mohou firmy ušetřit při nákupu CNC strojů či soustruhů.

Použité obráběcí stroje jako řešení

Nejeden výrobce či dodavatel CNC soustruhů či jiných obráběcích strojů má v nabídce již použité obráběcí stroje, které například z nějakého důvodu předchozí majitel vrátil. Nejčastěji se jedná o vrácený leasing, díky němuž lze stroje pořídit za výrazně nižší cenu v porovnání se strojem novým. Stačí najít firmu, jež kromě požadovaného sortimentu nabízí rovněž záruční a pozáruční servis a s použitými stroji si v případě potřeby hravě poradí.

Machine Group s.r.o. nabízí nejvyšší kvalitu

Mezi lídry v oblasti třískového obrábění u nás rozhodně patří firma Machine Group s.r.o. jejíž hlavní činností je prodej CNC strojů JOHNFORD, ale zároveň je také dodavatelem originálních náhradních dílů a prodejcem válců (TONFOU a AutoSTRONG) a hydraulických sklíčidel. Díky sortimentu s více než 185 modely CNC obráběcích strojů dokáže snadno uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. S měsíční produkcí v řádech stovek kusů obráběcích strojů a vysokým důrazem na kvalitu patří Machine Group s.r.o. ke světovým špičkám ve svém oboru. Vše dokládají nejen potřebné certifikáty v oblasti řízení kvality TÜV ISO 9001, ale také nejedno získané ocenění z mezinárodních strojírenských veletrhů.

Spoléhejte na odborníky

Koupí nového či použitého stroje celý příběh teprve začíná. Společnost Machine Group s.r.o. si zakládá na vysoké odbornosti svých zaměstnanců, kteří díky své dlouholeté praxi ve strojírenství dokáží zajistit nejen pravidelné preventivní prohlídky strojů, ale také školení či doškolování práce se stroji, poradenství a konzultace či vypracování kompletní technologie obrobku s ohledem na konkrétní požadavek klienta včetně časové studie.