Pojištění nemovitosti snadno a rychle on-line

0
2241

Paní Eva si spočítala, když neuzavře pojistku nemovitosti a domácnosti, ušetří ročně téměř pět tisíc korun. Pokud se nic špatného nepřihodí, bude to dělat za pět let 25 tisíc korun. Paní Eva se zaradovala, o tolik financí bude mít ve své peněžence více, a návštěvu pojišťovacího poradce odřekla. To však ještě netušila, že v létě přijde prudká vichřice i s krupobitím a rozbije jí veškerá okna na jejím domě. Paní Evě zbyly jen oči pro pláč. Vzhledem k tomu, že nemovitost nebyla pojištěná, škodu bude muset uhradit v plné výši sama. Nyní už paní Eva také ví, že nesjednat si pojistku byla její hrubá chyba, která se jí nevyplatila.

Bez pojištění není vaše nemovitost dostatečně chráněná

Jaké z toho plyne poučení? Že člověk má šetřit, ale na správném místě. A tím tedy majetkové pojištění rozhodně je. Zabezpečit svůj dům nebo domácnost by mělo být prvořadým úkolem každého vlastníka nemovitosti, kterou pojistka chrání. A nejen ji. Dobrá pojistka ochraňuje především finance pojistníka.

A přitom sjednat si ji není ve skutečnosti nic složitého. Buď navštívíte kancelář pojišťovacího poradce, anebo využijete internet a nabídku pojištění některé z nezávislých pojišťovacích agentur. V klidu domova si seznámíte s obsahem pojistky i pojistnými podmínkami a vy se rozhodnete, jestli pojistku uzavřít, či nikoliv.

Jednoduché sjednání pojistky on-line

Ke sjednání pojistky stačí pár kroků, které provedete prostřednictvím internetových stránek. Nejprve si vyberete druh pojistky, jestli se bude jednat o pojištění majetku, pojištění nahodilého poškození nebo pojištění prodloužené záruky.

Dalším krokem bude kalkulace ceny dle zadaných údajů a podle toho, jestli si vyberete ještě další připojištění nebo pro jaký limit spoluúčasti se rozhodnete. Následně přejdete na vytvoření smlouvy a zaplacení prvního pojistného.