Plastická operace jako cesta k sebevědomí

0
1864

Každý z nás je na své postavě s něčím nespokojený. Problém může být rozsáhlejší, někdy to jsou však jen malé detaily, kterých si všímáme pouze my sami. Pokud máte i vy nízké sebevědomí kvůli svému vzhledu, můžete využít moderních možností, jak vaše tělo změnit a cítit se tak skvěle. Jednou z možností je i plastická chirurgie. Jaké možnosti nabízí, a které zákroky se v plastické chirurgii řadí mezi ty nejčastější?

Plastika prsou

Zvětšení prsou je asi tou nejčastější plastickou operací, kterou se plastická chirurgie proslavila. Plastiku prsou ženy podstupují z mnoha důvodů. Buďto se jim jejich poprsí nezdá dostatečně velké, nebo si chtějí ňadra zmenšit či zpevnit. Zvětšení prsou probíhá několik způsoby. Vybrat si můžete ze silikonových implantátů několika tvarů i objemů, ke zvětšení prsou však můžete využít i vlastní tukové tkáně.

Plastika nosu

Nos má mezi plastikami výjimečné postavení, jelikož jeho změna vám může absolutně změnit vzhled. Díky možnosti plastiky nosu můžete vyřešit veškerá vaše trápení s příliš velkým, širokým, ostrým či jakkoli jinak postaveným nosem, který se vám nelíbí. Plastika nosu vám dodá nové sebevědomí a výsledek vám určitě udělá radost. Plastika nosu vyřeší veškeré vrozené problémy i ty, které jste si přivodili zraněním. Může být prospěšná nejen v estetických směrech, ale pomůže i ve zdravotním hledisku, kdy je průchodnost vzduchu omezena působením zranění a špatného opětovného srůstu nosu.

Plastika břicha

Trápí vás povislé bříško z důvodu těhotenství, rychlého úbytku na hmotnosti nebo z jakéhokoli jiného důvodu? Pak je pro vás možná dobrou volbou plastika břicha. Tento zákrok slibuje zploštění břicha odstraněním přebytečného tuku a kůže a zpevnění svalů břišní stěny. Díky plastice břicha se vyřeší vaše problémy s nehezkou a povislou kůží na bříšku. Vy se tak můžete cítit sebevědomě a atraktivně a mít konečně postavu svých snů.