Oslavte stylově Halloween! Víme, kam zajít

0
1050

Chcete si zpříjemnit konec října nějakou zábavnou akcí? Líbí se vám Halloween? Připravili jsme pro vás přehled zajímavých akcí pro děti i dospělé spojených s tímto strašidelným svátkem.

Yelloween ve Žlutých lázních

Malé i velké návštěvníky čeká strašidelná oslava 29. 10. 2017 od 12 do 19 hodin v areálu Žluté lázně na Podolském nábřeží 3 v Praze. Těšit se můžete třeba na dlabání dýní, stezku odvahy, diskotéku, soutěže, různé atrakce, výtvarnou dílnu, či strašidelnou show. Vstup je zdarma.

Halloween s hrabětem Drákulou

Pokud máte dost odvahy, můžete se s dětmi vydat za hrabětem Drákulou, který od 27.10. do 5.11. přebývá v muzeu Grévin v Celetné 15 v Praze. Čeká vás strašidelná hra a luštění upíří šifry. Kromě toho se nejodvážnější z vás mohou zúčastnit o pátečních a sobotních večerech halloweenské párty s upířím DJem. Chybět nebude ani originální občerstvení.

Strašidelný Aqualand Moravia

Zábavný konec října připravil svým návštěvníkům Aqualand Moravia v jihomoravských Pasohlávkách. Od 26.10. do 1.11. 2017 si zde rodiče a jejich ratolesti užijí bujaré halloweenské oslavy. Už u vstupu do aquaparku se setkáte s kostlivcem a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Na programu je např. výroba čarodějnických klobouků závod strašidel, soutěže či cvičení ve vodě.

Hallowenský večer na Zbirohu

To pravé strašidelné řádění zažijí malí i velcí návštěvníci 31.10. 2017 na zámku Zbiroh! Od 18 do 22 hodin zde mají sraz různé děsivé bytosti, s nimiž si užijete spoustu zábavy. Nezapomeňte si strašidelné masky, ta nejvydařenější bude odměněna. Těšit se můžete na lampionový průvod potemnělým parkem, který skrývá mnohá překvapení. Následně vás  čeká halloweensky vyzdobený zámek a místní krčma.

Děsuplná Botanická zahrada

Strach vás může přepadnout na roztodivných místech. Od 31.10. do 1.11. 2017 se budete příjemně bát třeba v Botanické zahradě v pražské Troji. Halloweenská oslava proběhne ve venkovní expozici (část Stráň), a to od 16 do 19hod. Součástí programu jsou různé dětské soutěže, táborák i tradiční dlabání dýní. V 18 hod. začne večerní halloweenský průvod s rozsvícenými dýňovými lucernami.