Ojeté dodávky vám ušetří peníze

0
1770

Nákup ojeté dodávky může vyvolávat řadu otázek. Původní majitel může něco tajit, skutečný technický stav může být výrazně horší než je nám prezentováno. Těžko se dá odhadovat komu věřit, a tak se může zdát, že se častokrát můžeme spolehnout pouze sami na sebe. To ale není úplně pravda. Vydejte se do seriózního autobazaru a svěřte své požadavky do rukou profesionálů.

Skutečný stav ojeté dodávky se zárukou

Kvalitní autobazar s tradicí vám dokáže zajistit původ vozidla i ověřený technický stav. To pro vás znamená jistotu, že ojetá dodávka není po havárii nebo nebyla poškozena živelnou pohromou. Zároveň dostanete garanci o tom, že vůz není blokován magistrátem. Samozřejmostí je i kompletní právní servis jako je pojištění, technická přejímka a další.

Vůz přesně podle vašich představ

Máte konkrétní představu o tom, jak má vaše vysněná dodávka a vypadat a jaké má splňovat parametry? Prošli jste kompletní nabídku autobazaru a žádná z ojetých dodávek těmto vašim představám nevyhovuje? V takovém případě neváhejte a vzneste individuální poptávku přímo autobazaru. Kvalitní prodejce ojetých dodávek vám ochotně doveze takové vozidlo ze zahraničí, které splní všechny vaše požadavky.

Tlačí vás čas a nemáte hotovost?

Potřebujete vozidlo k vašemu podnikání a nemáte aktuálně dostatečnou hotovost? Autobazar přímo pro vás sestaví výhodnou leasingovou smlouvu. Vy tedy můžete dodávku ihned využívat pro své potřeby.

Dovoz přímo na místo a garance spokojenosti

Pokud si vyberete svou ojetou dodávku, tak vám kvalitní prodejce zajistí její transport na vámi určené místo. V tom případě, že po zakoupení nebude spokojeni, tak se neváhejte ozvat. Seriózní autobazar s vámi bude individuálně řešit další možnosti řešení nastalé situace.