Ohřejte se v termálních lázních Thermal Corvinus!

0
1124

Thermal Corvinus ve Velkém Mederu má pro vás do nového roku 2018 překvapení, protože otevírá nový saunový svět se čtyřmi příjemnými saunami a solnou jeskyni, Jestli jste tam ještě nebyli, měli byste to napravit. Vezměte tam celou rodinu!

Relax a zábava

Středisko na slovenském Žitném ostrově je známé především teplou vodou, která uvolňuje svalstvo a příznivě působí na pohybový systém člověka. Voda má během chladnějších měsíců od 28 až 38 °C, takže vás opravdu příjemně zahřeje. Sedm krytých a polokrytých bazénů s vodními tryskami a masážními sprchami čeká na milovníky wellnessu. Děti necháte řádit v rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm a vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500 litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami. Veselou zábavu si užijí na celoročních tobogánech s barevnými světelnými efekty. A kdo by si chtěl prostě jen zaplavat, může v krytém plaveckém bazénu s délkou 25 metrů.

Co najdete v areálu?

Areál termálních lázní je vybaven i restauracemi, obchůdky a vinárničkou. Ve vstupní hale se děti můžou na rozloučenou vydovádět na vnitřním dětském hřišti a vy si přitom oddechnete u kávy ve vedlejší restauraci.

Za tříhodinový vstup během pracovních dní zaplatíte 6 Eur, o víkendech o euro více.

Informace hledejte na www.thermalcorvinus.sk