Novinky ze světa skútrů: Od ledna jedině se vstřikováním

0
1341

Nejen automobilky, ale také výrobci skútrů čelí tlaku ze strany evropských zákonodárců a musí svou nabídku upravovat dle aktuální legislativy. V souvislosti s novou emisní normou EURO 4, která vešla v platnost na začátku tohoto roku, jde o integraci kombinovaného brzdného systému, jehož výhoda spočívá v současné aktivaci obou brzd stlačením jedné páky.

K dalším novinkám patří automatická světla, OSB konektor pro sledování činnosti motoru a jednoduché vstřikování. Jaká byla reakce oblíbené značky Kentoya? Inovovaný maxi skútr Maximus dostal kvalitní vstřikování Delphi a jezdí ještě lépe, než předchozí verze.

Maxi skútr pro potěšení z jízdy

Kentoya nabízí skútry různých kategorií a největšímu zájmu se těší modely s přízviskem „maxi“. Maxiskútry mají robustnější konstrukci a poskytují dostatek místa o pro spolujezdce. Zároveň si zachovávají „skútrový charakter“ – velmi snadno se ovládají a v rušném městském provozu jsou neuvěřitelně mrštné.

Pokud se právě poohlížíte po cenově dostupném modelu s výše uvedenými vlastnostmi, pak vám do oka padne nová verze maxiskútru Maximus. Díky vstřikování Deplhi se motor chová spolehlivěji a nedělá potíže ani v extrémních teplotách. Bez sebemenšího zaškobrtnutí nastartuje v třeskutých mrazech i během tropického léta. Výkon zůstal zachován.

Skútry Euro4 skvěle vypadají i jezdí. Celkový dojem umocňuje kombinace LED technologie, trubicového osvětlení a digitálních kruhových přístrojů. Podvozek si velmi dobře poradí i s většími nerovnostmi a řidič má pocit, že ho nic nemůže zastavit.

Nový skútr na splátky bez navýšení

Značka Kentoya vstoupila na český trh již před více než 20 lety. V nabídce najdete také elektro kolo a moped – to vše i na splátky s nulovou akontací a bez navýšení.

Oblíbené elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Aktuální nabídku a detailní informace o všech modelech najdete na www.kentoya.cz.