Jednou skupinou žen neoblíbený a dávno zatracený, druhou skupinou milovaný a nedocenitelný. O čem je řeč? O roláku, který by neměl chybět v žádném dámském šatníku! Je pravda, že se od jeho nošení za poslední léta upustilo. Stojí za tím vzpomínka na nepohodlí, které roláky sahající až ke krku způsobovaly, nemluvě o materiálech, které kousaly a byly na těle nepříjemné. Dnes je ale všechno jinak, roláky jsou vkusné i pohodlné a hrdě se tak hlásí o místo ve vaší šatní skříni!

Proč by rolák neměl chybět ani vám?

Možná ani vy rolákům příliš neholdujete a snažíte se jim vyhnout širokým obloukem. Přitom současné modely dávno nejsou tím, čím bývaly před lety – změnil se nejen materiál, ale i způsob zpracování a v neposlední řadě i design. S rolákem si při tvorbě outfitů můžete skvěle vyhrát, proto by rozhodně neměl chybět ani vám. Pojďme si tedy říci, jak a s čím ho můžete nosit!

Rolák a džíny

Neexistuje snad jednodušší a nejpohodlnější kombinace, jako právě spojení roláku a vašich oblíbených džínů. Každá žena má alespoň jedny džíny, které by pro jejich pohodlí nosila nejlépe všude. Tak k nim přihoďte stejně komfortní rolák a skvělý outfit je rázem na světě. Přidejte k tomu ještě ležérní tenisky, tím rozhodně nemůžete nic zkazit. V tomto outfitu si můžete vyrazit za přáteli, posedět u pivka na terásce nebo si zajít na nákupy.

Rolák a pouzdrová sukně

Ano, i s takovou klasikou, kterou je pouzdrová sukně, se rolák může nosit. A co víc – vypadá to prostě báječně! Na tuhle dvojku můžete vsadit ve chvílích, kdy budete potřebovat vypadat upraveně, ale zároveň se budete chtít cítit pohodlně. Nejlépe se k roláku hodí kožená pouzdrová sukně, ale není to samozřejmě podmínkou.

Rolák a kraťasy

Možná se teď chytáte za hlavu, protože se vám spojení roláku a kraťásků příliš nezdá. Když k tomu ale přihodíte vysoké boty a silonky, pak rázem získáte outfit, který si okamžitě zamilujete. Unosíte ho i teď na jaře, kdy ještě není takové teplo, abyste si mohly vyrazit bez silonek.