Netradiční zážitek pro každého

0
1235

Když se řekne erotická masáž, často si ještě i dnes řada lidí představuje něco oplzlého a zvráceného. Jde ale stále jen o velkou neznalost a nevědomost. Indické masáže shakti, ze kterých pak vychází většina dnešních erotických masáží, jsou především příjemným zážitkem a velkým dobrodružstvím bez jakýchkoliv negativních vlivů. Jde o rozsáhlou prožitkovou dotekovou masáž. Pro tyto erotické masáže se používá celá řada speciálních pomůcek, jako jsou různé materiály, různá peříčka, látky, kůže i kožešinky, kterými se masíruje. Jsou také vhodnými dárky a erotická masáž pro páry je krásným oživením i prodloužením vztahu.

Erotická masáž pro ženy

Pro ženu nebývá jednoduché se uvolnit. Pro ženy je důležitý pocit bezpečí a trvá, než vznikne dostatečná důvěra potřebná pro erotickou masáž zasahující do intimní oblasti. Proto se vždy respektují hranice, bere se ohled na stydlivost, diskrétnost a pohodovou atmosféru pro zpětnou vazbu. Silnou stránkou jsou empatie a citlivý dotek. Erotická masáž pro ženy je vhodná pro každou ženu, protože každá je jedinečná, bez ohledu na věk i tělo. Je třeba se zklidnit, uvolnit, správně dýchat a otevřeně vnímat svoje tělo a doteky zvenčí. Být uvolněná, vědomá a bdělá, přenést se z hlavy až do těla a užít si konečně erotiku plnými doušky. Erotická masáž pomůže odplavit napětí a stres, nechá odplynout každodenní starosti. Láskyplný a vědomý dotek má léčivé účinky. Erotická masáž pro páry může být vhodnou formou do začátku, pokud potřebuje žena oporu partnera.

Erotická masáž pro muže

Tyto formy erotické masáže jsou určeny především pro úplně všechny muže, kteří mají rádi erotiku. Pokud chcete obdarovat muže, erotická masáž bude zážitkem, na který bude ještě dlouho vzpomínat. Erotické masáže začínají v doprovodu masérky v koupelně a společnou sprchou. Masérka je ve sprše a při samotné erotické masáži nahá, nebo má na sobě erotické prádlo. Po příjemné sprše přijde na řadu uvolňující masáž celého těla a zejména intimních partií. Erotická masáž ale nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex tedy nikdy nejsou součástí erotické masáže ani za příplatek. Erotická masáž pro muže je vhodná pro všechny muže bez rozdílu věku. Erotické masáže pro muže vychází z tradičních metod klasické masáže a může zahrnovat masáž penisu, masáž prostaty anebo oblíbenou japonskou sexy masáž vhodnou pro muže, kterou asi znáte pod označením nuru. Ta používá celé tělo masérky, která se muže smyslně dotýká metodou tělo na tělo.