Módní trendy pro letní dny

0
1519

Po velkém horku, které nás před koncem školního roku všechny trochu zaskočilo přichází příjemné ochlazení. Ano, i tak může vypadat léto, ne každý den musíme padat horkem a toužit po vodních radovánkách v plavkách. Jestliže k vám móda neodmyslitelně patří, chcete se oblékat stylově a podle nejnovějších trendů, nenecháte si ujít novinky a nebojíte se experimentovat, pak jsou následující řádky tou pravou vlnou inspirace právě pro vás!

Vykukující rameno

Halenky, topy, trička i blůzky odhalující jedno rameno byly hitem před několika lety. Tehdy bylo trendy nechat svrchní kousek oblečení ledabyle splývat po rameni dolů. A světe div se, tento trend je zpátky a opět se hlásí o místo mezi elitou. Navíc aktuální počasí k těmto outfitům doslova vybízí, nebojte se tedy ukázat kousek holé kůže.

Nepřehlédnutelné proužky

Máte rádi proužky? Pokud jste jim až do dnešního dne nemohli přijít na chuť, je právě teď ta správná doba na změnu. Proužky jsou nesmrtelné, v šatníku by tedy rozhodně neměly chybět ani vám. Na přelomu jara a léta tak musíte být vidět, k čemuž vám pomohou výrazné pruhy. Nosit se budou jak na horních, tak i spodních částech outfitu. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro malé či velké, tlusté či tenké, vodorovné nebo horizontální!

Něžné volánky

Ženy jsou považovány za něžná stvoření. Jsou zranitelné a je tedy potřeba je chránit. Svou něžnost ještě více podtrhnete romantickými volánky, které se objeví na sukních, šatech, tílkách, halenkách i topech. Na tento trend ovoněný jarem ještě ani zdaleka není pozdě, klidně vám může dělat doprovod celé léto. Nebojte se stát v očích mužů zranitelným cílem, budou tak mít potřebu vzít vás pod svá ochranářská křídla.

Květiny

Jaké by to byly letní trendy, pokud by se mezi nimi neobjevily květinové potisky. Ačkoli je pravda, že po oblečení zdobeném veselými květy sáhneme spíše v létě, ale ani po zbytek roku s nimi rozhodně nic nezkazíte. Pokud si právě teď v outfitu posetém květinami vyrazíte do uliček zalitých horkým sluncem, budete rozhodně trendy. Květiny budou in na šatech, overalech, sukních, halenkách, legínách, džínech i mikinách – zkrátka na všem, stačí si jen vybrat!