Ženy si o sobě často myslí, že mají svůj vzhled v malíčku. Jsou přesvědčeny o tom, že jsou jednoduše perfektní a jejich look nemá jedinou chybičku. A přesto by se nějaké našly, a možná by jich bylo hned několik! Jsou totiž věci, které my ženy kolikrát ani nevnímáme, ale přesto je děláme – a tyhle na první pohled neškodné maličkosti pak umí napáchat nepěknou paseku.

Chcete vypadat jako modelky z časopisu? Na tohle pozor!

Možná i vy tajně obdivujete modelky z předních stran módních časopisů a říkáte si, co ony mají a vy ne. Jestliže se chcete jejich dokonalému vzhledu alespoň přiblížit, měli byste si dát pozor na následující módní chyby. Možná se na první pohled tváří nevinně, ale ve výsledku dokážou vašemu vzhledu hodně uškodit!

·         Čím víc doplňků, tím stylovější outfit!

A teď ruku na srdce, milé dámy: jak to máte s doplňky? Snažíte se držet při zemi, nebo na sobě pokaždé kombinujete hned několik řetízků, náramků, prstýnků a broží? Pokud přikyvujete hlavou, že právě s množstvím doplňků asi máte problém, pak jste právě odhalily první chybu, která vašemu vzhledu spíše škodí, nežli aby mu lichotila. Doplňky jsou sice fajn, ale v tomto případě platí jedno známo rčení: všeho s mírou!

·         Čím volnější oblečení, tím méně budou vidět nedokonalosti!

Ne všechny máme ideální postavu. Možná se ani vy nemůžete chlubit ideálními mírami 90-60-90, které mnohdy nemají ani ty nejdokonalejší modelky. A třeba se ve snaze zamaskovat svá kila navíc uchylujete k nošení zbytečně volného oblečení. A víte co? Vůbec si tím nepomáháte, ba spíše naopak! I když možná nemáte úplně luxusní figuru, nemusíte se schovávat za velkou módu. Naopak své křivky ukažte, každý má přece ideál krásy nastavený někde jinde!

·         Podprsenka nemusí sedět, hlavně že nějakou mám!

Podprsenka patří mezi základní složku ženského outfitu. Jasně, najdou se mezi námi takové, které chodí bez ní, ale těch odvážných je oproti nám, které si na to netroufáme, podstatně méně. Obrovskou chybou ale je, když si nedáte s výběrem podprsenky záležet a nosíte takovou, která vám nesedí. Nejčastějšími prohřešky jsou buď příliš malé košíčky, ze kterých vaše ňadra doslova přetékají, nebo malý obvod, který způsobí, že se vám látka zařízne do kůže a to opravdu není hezký pohled.