Lisca představila trendy jaro/leto 2018

0
1138

Lisca během své módní show ve slovinské Portoroži představila obchodním partnerům z více než 20 zemí nové trendy pro jaro a léto 2018. Značka ženy oblékla do elegantního prádla, barevných plavek i pohodlných pyžam. Modely jsou inspirovány rozmanitostí ženské duše a odráží sebevědomí a zájem o módu své majitelky. Celá kolekce dohromady kombinuje pohodlí a módní trendy, které oceníte při každé denní příležitosti. Sortiment je tradičně rozdělen do dílčích kolekcí Selection, Fashion a Cheek by LISCA.

V modelech Lisca Selection budete neodolatelná. Vyznačuje se výšivkami a detaily z průsvitných materiálů, výraznými vzory doplněnými krystaly od Swarovski. Díky propracovaným lemům a hedvábně jemným materiálům budete mít pocit, jako by vás spodní prádlo hladilo na kůži.

Kouzlem moderní ženy je její vášeň pro život, mladistvá energie a odhodlání čelit novým výzvám. Přesně takové jsou také romantické modely Lisca Fashion. Jsou zdobeny jemnou krajkou a módní výšivkou, průsvitnými detaily a saténovými okraji. Vše v jemné barvě jarních růží. Harmonie pečlivě zpracovaných detailů  spojuje svůdnou eleganci s nenuceným romantismem. Spodní prádlo je doplněno elegantním nočním prádlem na spaní. Lisca se stále více zaměřuje na šatová pyžama.

Cheek by Lisca je ztělesněním mladistvé energie. Vyznačuje se květovanými výšivkami, geometrickými tvary a květinovými vzory v jarních odstínech. Pokud dáváte přednost sportovnímu stylu, jsou zde pro vás trendy sportovní modely “Slounge wear”.

Kolekce obsahuje také nepřeberné množství plavek z kolekcí Selection, Fashion a Cheek by Lisca. Navíc díky možnosti Mix&Match máte možnost si vytvořit nepřeberné množství kombinací.

www.lisca.cz