Co letos nadělit mužům pod stromeček?

0
2072

Ty, kteří rádi řeší Vánoce běžnými dárky nejspíš zklameme. Svetry, parfémy a holící strojky jako dárek pod vánoční stromeček už se nenosí. Trochu jsme zapátrali a zjistili jsme, že mužovo srdce letos opravdu zaplesá, pokud mu pod stromeček nadělíte loď, vrtulník či jiný letoun.

Každý nadšenec dnes kormidluje svou loď nebo pilotuje vrtulník, svůj vrtulník

Díky neustále se zvyšující životní úrovně lidí už nikdo neváhá. Má-li zájem, bez mrknutí oka, si pořídí třeba loď či vrtulník. Zvlášť, pokud si tímto splní svůj velký životní sen. Kam tím míříme? No přece k Vánocům. Opět k nám míří chvátavým krokem a tipy na vánoční dárky vždycky přijdu vhod, ne?

Chcete svého muže také potěšit lodí, vrtulníkem…? V tom případě máte 2 možnosti, jak to udělat.

 1. Buď se opravdu praštíte přes kapsu a zakoupíte vašemu partnerovi/manželovi/tatínkovi/dědečkovi loď a s ní i zájezd k moři a zkoušky pro námořníka. Dárky pro zbytek rodiny půjdou stranou. Respektive letos už vám Ježíšek nic jiného pod stromeček nedonese kvůli „vyšťavenému” finančnímu rozpočtu rodiny.
 2. Nebo se spolehnete na cenově dostupnější lodě, letouny a vrtulníky s předponou RC. RC modely lodí a vrtulníků nebo tolik oblíbené drony ušetří rodinný rozpočet a zároveň představují velký zážitek.

S dronem proti stresu

Opravdová radost u vánočního stromečku je nevyčíslitelná. Pokud ji chcete partnerovi udělat zrovna tyto Vánoce, zapomeňte na následující přízemní věci:

 • oblíbený svetr partnera je nenávratně poškozený, a proto potřebuje nový,
 • ve flakonu na poličce v koupelně je už jen na dně jeho oblíbené vůně,
 • jeho mobilní telefon už není tak trendy…

Zapátrejte! Ano, máte to. Opravdovou radost by mu mohl udělat dron – hračka pro děti i pro dospělé.

 • Drony lze dnes sehnat v řadě provedení.
 • V různých cenových relacích.
 • S celým výčtem fascinujících funkcí.
 • Drony můžete sehnat pro začátečníky i pro pokročilé.
 • Dron nalezený pod vánočním stromečkem může položit základy partnerově novému koníčku.

Navíc pokud se váš partner v práci často stresuje, pomůže mu dron stresu předcházet. Létání s dronem je velmi uvolňující činnost. Odehrává se venku na čerstvém vzduchu a je k ní potřeba alespoň minimální pohyb.

RC loď, další důvod, proč vyrazit k vodě

Dalším důvodem, proč vyrazit k vodě, kromě toho, že voda nabíjí pozitivní energií, může být RC loď rozbalená pod vánočním stromečkem. S ní si pobyt u vody užijete nejen v létě, ale i na podzim a v zimě. Nebojte, RC lodě oplývají řadou funkcí, a proto pro ni do vody opravdu nebudete muset.

Ledaže by se kachna na hladině řeky rozhodla vaši loď atakovat a hájit si své území. Ale i konflikt s rozlícenou kachnou nejspíš vyřídíte pěkně v suchu na břehu s dálkovým ovladačem v ruce.

Pro rybáře mohou být RC lodě příjemným zpestřením chvilek, kdy ryby zkrátka neberou.

RC vrtulník a příjemně strávený den otce se synem

Jak ušetřit finance za dárek a zároveň vůbec nešetřit na radosti způsobené u vánočního stromečku? Svému manželovi a synovi můžete darovat RC vrtulník. S ním si užijí spoustu zábavy.

Společná zábava s RC vrtulníkem venku přináší jen samé benefity:

 • stmeluje vztah otce a syna,
 • probíhá na čerstvém vzduchu,
 • podporuje jejich pohybovou aktivitu,
 • trénuje smysly.

 

Tip: Eshop RC modelů RCKANE.CZ