Kontejnery a jejich všestranné využití

0
1516

Kontejnery řeší nedostatek místa a pomáhají šetřit peníze. Každá firma se může dostat do situace, kdy potřebuje rozšířit kapacitu kanceláří, skladů nebo technického a technologického zázemí. To samé platí i pro obce a města, když musí rychle reagovat na nově vzniklé situace. Obrovskou výhodou kontejnerů je především jejich variabilita. Spolehlivě poslouží, když je zapotřebí zřídit dodatečně vrátnici, školku, školu, stravovací kiosek, školicí středisko, ubytovnu nebo vybavit určité místo toaletami a sprchami.

Výroba kontejnerů je naše specialita. Klientům nabízíme samostatně stojící buňky a několikapatrové sestavy. Poradíme si i tam, kde je nutná pouze přístavba nebo vestavba kontejnerů, protože výrobní haly už zákazník postavené má. I když je každý kontejner vyroben na míru, jedno mají společné: Jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů.

Specializujeme se mimo jiné i na sanitární kontejnery, které nabízejí nejen maximální čistotu, ale také moderní vybavení a příjemný komfort. V branži se pohybujeme již od roku 1999 a naší velkou výhodou je profesionální tým s bohatými zkušenostmi.