Knižní novinky pro všechny milovníky veggie burgerů a ginu

0
1100

Do nového roku jste se probudili s nadšením, že kompletně změníte svůj životní styl a rozhodli jste se pro vegetariánskou stravu? Ale pár dnů poté, co jste zcela vystřízlivěli jste si uvědomili, že život bez vašich milovaných burgerů nebude už tak skvělý a šťavnatý? Klid, máme pro vás tip! Co takhle udělat si hned z kraje roku radost novou knihou, jež vám poodhalí kulinářský ráj vegetariánských burgerů?

Pro prohýřené silvestrovské noci jste se naopak rozhodli, že od teď si budete alkohol již jen vychutnávat? Už žádné lahve neznámého alkoholu v akci, když pít, tak kvalitně! To vám chválíme, a pokud je vaším oblíbencem Mr. Gin, pak police vaší knihovny určitě potěší publikace s názvem Gin – historie, značky, kreativní i klasické drinky.

Vegetariánské burgery na všechny způsoby

Publikace s názvem Vegetariánské burgery na všechny způsoby vám bude skvělým průvodcem, jak si chutně, levně a rychle připravit ty nejlepší veggie burgery, co jste kdy jedli. Rozhodně neočekávejte nudné recepty s jednostranným zaměřením, autor Lukas Volger ve své knize receptů shromáždil více než třicet receptů, ze kterých je dokonce více než polovina veganských či bezlepkových. Můžete se tak těšit například na burgery z červené čočky a celeru, pečené falafelové burgery, burgery z tofu a mangoldu, z batátu s čočkou a kadeřávkem nebo třeba na kukuřičné burgery se sušenými rajčaty a kozím sýrem. Sečteno a podtrženo, na maso si ani nevzpomenete, tyhle pochoutky vás nenechají na něj ani pomyslet, ochutnat je jednoduše budete chtít všechny a opakovaně 🙂

Gin – historie, značky, kreativní i klasické drinky

Máte rádi gin a rádi byste se jmenovali jeho dobrým znalcem? Pak se určitě začtěte do této knihy a nechte se Davidem Terziottim vtáhnout do dávné historie tohoto destilátu z ječmene a pšenice, jenž je charakteristický zejména svou chutí po jalovci. Okouzlit své přátele můžete nejen podrobnostmi o ginu jako takovém, ale také originálními drinky, které jim můžete s pomocí receptů z knihy připravit.