Když selfie nestačí

0
2792

Naučili jsme se uchovávat vzpomínky ve fotografiích, narození a růst našich dětí, sportovní či společenské akce, svátky, různé oslavy. Někdy ale naše fotografické schopnosti nestačí a pak je na řadě profesionální fotograf. Díky němu můžeme zachytit ty nejdůležitější události života našeho i našich blízkých v mnohem lepší kvalitě, než dokážeme my sami.

Je mnoho situací, kdy je fotografický ateliér správnou volbou: portfolio pro začínající modelky, svatba, tolik oblíbené focení miminek a dětí každého věku, nebo třeba umělecké fotografie, například focení aktů. Všude tam, kde potřebujete kvalitní, ostré fotografie a profesionální korekci.

Fotografka pro miminka v Praze s perfektním zázemím

Jestli jste už někdy absolvovali fotografování miminka, víte, jak obtížně se dá malé dítě „načasovat“, aby nemělo hlad, nepotřebovalo přebalit a podobně. Fotoateliér Jany Hozové má tohle všechno zvládnuté opravdu výborně. Pro maminky s malými dětmi má místnost s přebalovacím pultem a s mikrovlnkou, kde můžete dítě nakrmit, přebalit a připravit na focení.

Pro větší děti tu najdete koutek na hraní; je důležité, aby se dítě v prostředí cítilo příjemně a při fotografování spolupracovalo. S tím vším se v ateliéru snaží pomoci.

Samotné fotografování dětí probíhá na vyhřívané podlaze potažené příjemně měkkou ekologickou krytinou s minimálním množstvím rekvizit, děti na snímcích jsou tak mnohem přirozenější.

Skvělé fotky, i když nejste modelka

Chcete sobě nebo svému partnerovi udělat radost profesionálními fotografiemi, na nichž budete vypadat jako filmová hvězda? Ve fotoateliéru Jana Hozová v Praze jsou na focení s „nemodelkami“ zvyklí a mají trpělivost s vašimi počátečními rozpaky.

Věřte, že těch se velice rychle zbavíte a v příjemném prostředí ateliéru asi fotografování brzy budete naplno užívat. Chcete to zkusit? Mrkněte na jhfoto.cz a dohodněte si termín.