Když na čase doručení skutečně záleží

0
1366

Určitě jste se už mnohokrát ocitli v situaci, kdy jste potřebovali nějaký důležitý dopis či balíček dopravit na místo určení včas a bezpečně. Nebo jste naopak netrpělivě vyčkávali až vám nějaká zásilka dorazí, abyste mohli například rychle uzavřít důležitý obchod nebo třeba vycestovat do zahraničí. Takových situací nás za život potká relativně dost, ovšem spoléhat se v takových chvílích na služby státem řízené instituce, to nebývá úplně rozumné. Naštěstí tohoto stavu využili chytří podnikatelé a světlo světa spatřila expresní kurýrní služba.

Jak to funguje?

Na tuto otázku nám odpověděli ti nejpovolanější – expresní kurýrní služba Praha, která se trefně jmenuje In-Time. Její zaměstnanci jsou schopni doručit zásilky v předem domluvený čas, a ten klientovi mohou dokonce garantovat. V rámci České republiky dokáže expresní kurýrní služba doručit zásilku za dobu kratší než jeden den. Objednat si ale můžete i přepravu zásilek za hranice naší země. Tam kde běžní přepravci dobu doručení vůbec nedokáží přesněji určit, kurýrní služby nabízejí maximální délku doručení 72 hodin i do těch nejvzdálenějších koutů světa.

Jednoduše si tedy předem zvolíte jaký druh zásilky chcete zaslat, může se jednat o balík větších rozměru, ale třeba i obyčejný dopis. Pak vyberete zemi doručení a také můžete zadat nadstandardní požadavky. Jedním z nich je již zmíněný garantovaný čas doručení, ale existuje i možnost zprostředkování celního odbavení, pokud je to u vaší zásilky zapotřebí. Potřebujete se ubezpečit, že váš balík dorazil úspěšně na místo určení? Pro tyto případy nabízejí profesionální přepravci oznámení o doručení. Telefonem či mailem vám kurýrní služba oznámí reálný čas předání vaší zásilky adresátovi.

A kolik to bude stát?

Samozřejmě, peníze jsou až na prvním místě, jak se říká. Obáváte-li se, že za špičkový servis zaplatíte velké peníze, pak můžete být zcela v klidu. Ceny expresních přepravních služeb nejsou nijak přemrštěné, a když jde o čas a jistotu, tak se vždy vyplatí zvolit spolehlivou firmu.