Kde, co a jak v červenci?

0
1200

Prázdninový rej s rádiem Faktor

Od 24. července do 30. července

Rodinný zábavní park Fábula, Kamenice nad Lipou

 

Soutěže, zábavní program, módní dětská přehlídka a mnoho dalšího na vás čeká v rodinném zábavním parku Fábula v Kamenici nad Lipou na akci známé jako Prázdninový rej s rádiem Faktor, která je v letošním roce již několikátou sezónou. Těšit se můžete na dny plné zábavy, pobavíte se s kouzelnými postavičkami, děti se zapojí do soutěží a půjčit si zde mohou i kostýmy, kdy se zároveň mohou zapojit do soutěže o nejhezčí módní výtvor. Lákadlem je i Pohádkové sklepení, Zámecké bludiště nebo Soubor obřích společenských her.

O zvědavé kometě

Od 24. června do 7. srpna

Planetárium Praha

 

Chcete se dozvědět o kometce Babetce? Pak přijďte do Planetária Praha, kde je od 24. června do 7. srpna možné poslechnout si příběh o této čiperné malé kometě, která pořád něco rejdí a vymýšlí samé lumpárny.

Pohádkový zámek Kačina

Od 6. července do 31. srpna

Zámek Kačina

 

Nádherný zámek Kačina vás i letos zve do svých prostor. Těšit se můžete na zajímavé chvíle podtržené pohádkovou atmosférou. Určitě i vy znáte příběh od Boženy Němcové – Babička. Tak proč se s dětmi nevydáte po stejné cestě, kudy se na zámek vydala i babička s dětmi? Během cesty můžete narazit na vlka i Červenou Karkulku, potkáte Jeníčka a Mařenku a možná vás cestou vystraší i nějaký čert!

Na Galapágy za Charlesem Darwinem

Od 13. července do 14. července

Národní muzeum Praha 1

 

Národní muzeum v Praze 1 zve všechny děti ve věku od 11 do 15 let na celodenní program, jehož součástí bude nejen chutný oběd, ale i spousta poznání. Čeká na vás expozice Noemovy Archy, na které si děti budou moci prohlédnout zvířecí obyvatele až z dalekého souostroví Galapágy. Na cestě je bude provázet přírodovědec Charles Darwin, který uskutečnil jeden z největších objevů lidstva – evoluční teorii!

Lekce vaření pro nejmenší

  1. července 2017 – 28. prosince 2018

Mám prostor, Praha 5 – Košíře

 

Děti předškolního věku společně s jejich rodiči mohou vyzkoušet kurz vaření, který je pořádán v rámci dotačního projektu z Evropské Unie. Do kroužku se můžete přihlásit na internetu, začíná 26. července 28. prosince roku 2018. Během této doby je kurz pro děti zcela zdarma, koná se vždy jednou měsíčně a to poslední středu v měsíci.