Jste profi hudebník? Zvyšte své zisky díky spolupráci s Nemoros Kobalt

0
1742

Věnujete se hudbě profesionálně a chcete upevnit svou pozici na tuzemském trhu či prorazit v zahraničí? Toužíte po zvýšení svých zisků a zlepšení ochrany autorských práv u vaší tvorby? Dosažení vašich cílů nemusí být pouhým nedostižným snem, s jejich realizací vám pomůže Nemoros Kobalt. Jedná se o hudební agenturu, která je zároveň prvním celosvětovým publisherem v Česku.

Za vznikem Nemoros Kobalt stojí spojení dvou firem

Nemoros Kobalt je subjekt vzniklý spojením tuzemské hudební agentury Nemoros podporující mladé talenty a významného amerického hudebního vydavatelství Kobalt. Navázání spolupráce mezi oběma firmami rozhodně nebylo náhodným aktem. Nemoros totiž usilovala o spojení s prestižním partnerem, který by usnadnil vstup českých umělců na zahraniční hudební trh. Svou roli hrála i snaha o posílení ochrany autorských práv tuzemských hudebníků. Právě porušování autorských práv a s tím spojené snižování zisků totiž představuje pro nejednoho českého umělce zásadní problém. 

 

Čím je Kobalt výjimečný?

Kobalt je americké hudební vydavatelství založené roku 2000 Willardem Ahdritzem. Proslulo úspěšným výběrem autorských poplatků po celém světě jak z televize, rozhlasu či sociálních sítí jako je YouTube, tak ze znělek hraných v nákupních centrech nebo z coverů. Za efektivním výběrem autorských poplatků nepochybně stojí používání nejmodernějších technologií a mnohaleté zkušenosti v oblasti autorských práv.

Přínosy Nemoros Kobalt pro umělce jsou značné!

Zástupci české hudební scény si význam Nemoros Kobalt jednoznačně uvědomují. Přínosy spolupráce s tímto subjektem totiž opravdu stojí za to. Třeba můžete využít aktivního licencování skladeb, kdy jsou licence k autorským dílům nabízeny k prodeji po celém světě. Autorské poplatky se však vybírají nejen z celých děl, ale i z částečně použitých skladeb nebo z nazpívaných coverů. Spolupráce s Nemoros Kobalt se rovněž vyplatí díky příležitosti registrovat hudební dílo ve významném publishingovém katalogu Kobalt. Řadí se totiž k nejvyužívanějším katalogům tohoto typu. Bývá hojně využíván médii, filmaři či producenty a pyšní se celosvětovým dosahem. Úspěšným autorům hudby navíc zajistí agentura Nemoros Kobalt nové zakázky a možnost zajímavé spolupráce se světovými profesionálními hudebníky.