S jakou kabelkou vyrazit do letních ulic?

0
1078

Léto se nám brzy přehoupne do druhé poloviny a většina z nás bude jen nevěřícně kroutit hlavou, jak rychle to zase utíká. Tak dlouho na horké prázdninové měsíce čekáme a ony jsou pak pryč dříve, než vůbec stačíme mrknout. I přesto nám ale ještě spousta letních dní zbývá, proto jsme se rozhodli připravit pro vás článek na téma kabelky. Ty k ženám patří a k létu jakbysmet. Pojďme si tedy říci, s jakou kabelkou uděláte v letních ulicích tu největší parádu!

Crossbody nikdy nezklame

V létě můžeme nejčastěji vidět kabelky přes rameno, zvané crossbody. Tyto kabelky jsou nejen velice praktické, protože je stačí přehodit přes rameno a můžete vyrazit, ale i stylové. K dostání jsou v mnoha provedeních a to jak v nude odstínech, se kterými můžete vyrazit například na společenskou akci, tak i v pestrých a výrazných barvách, s nimiž uděláte parádu na kterékoli párty.

Velká plážová kabelka

Nejen u moře v nějaké exotické destinaci, ale i tady u nás u rybníka nebo na veřejném koupališti můžete v létě vídat doslova obří plážové kabelky, respektive tašky. Tyto kabelky jsou uzpůsobené tomu, aby dokázaly hravě pojmout osušku, lahev vody, něco na převlečení, potažmo kruh ve tvaru plaměňáka, který je letos v létě velice populární. Chápete dobře – tyto kabelky jsou jasnou volbou, když jdete k vodě.

Kabelka na rameno je klasika

I když si léto vyžaduje změnu šatníku o botníku, často také měníme své líčení nebo účes, jsou věci, na které se spoléháme kdykoli – zkrátka ať je jakékoli roční období. A touto klasikou, na kterou nedá spousta žen dopustit, je kabelka na rameno. Ty nosíme i v zimě, tak proč se na ně nespolehnout i v létě – akorát vyměnit nevýrazný kousek za model, kterého si každý všimne. U kabelek, které se nosí na rameno je fajn, že s nimi můžete v létě kamkoli: do práce, na nákupy, na párty nebo třeba na rande.