Jak vyhledávat na seznamce ty správné lidi

0
42538

Ano, najít správného člověka není snadné, ale na online seznamce můžete díky vyhledávání velice rychle vyfiltrovat ty správné lidi ze seznamky, kteří odpovídají vašim základním požadavkům a bez velké námahy začít komunikaci s těmi nejzajímavějšími. Jak ale vyhledávat co nejlépe a na co se zaměřit?

Méně je někdy více, začněte filtrovat postupně

Nemyslete si, že když zadáte všechny možné předvolby podle svých požadavků, tak že na vás vyskočí nespočet lidí, kteří budou přesně podle vašich představ. Může se totiž jednoduše stát to, že kombinaci vašich předvoleb nebude odpovídat vůbec nikdo, i když jsou na seznamce tisíce uživatelů.

Proč? Ne každý vyplní úplně všechno, stále dost lidí nevyplňuje pravdivé údaje, nebo je prostě váš dotaz hodně unikátní, takže ve výsledcích vyhledávání nebude nikdo, přestože ve skutečnosti na seznamce budou lidé, kteří by vás mohli zaujmout.

Jak z toho ven? Začněte nejprve základními a zásadními předvolbami, ze kterých prostě nemůžete ustoupit. Takže jako první dotaz doporučujeme pouze pohlaví, které vás zajímá, nějaký věkový rozsah, který budete akceptovat a jako poslední předvolbu lokalitu, odkud by lidé měli být. Doporučujeme pro začátek podle kraje, později můžete upřesnit město. Pokud je uživatelů hodně, můžete vyzkoušet další předvolby, jako třeba typ vztahu, který hledají, nebo si zkusit vypsat pouze uživatele s fotkou.

A co když vás na seznamce někdo zaujme?

Pokud budete mít trochu štěstí, tak dříve či později určitě narazíte na někoho, kdo vás zaujme. No a není nic jednoduššího a vlastně i nezbytné, abyste takového uživatele kontaktovali typicky přes zprávu na seznamce, navázali komunikaci a dozvěděli se víc. V ideálním případě si padnete do oka, vyměníte si další kontakt a půjdete na rande.

Proto doporučujeme také neztrácet čas a rovnou se registrovat, protože bez registrace nebo přihlášení přes jiný účet prostě na žádné seznamce nic dalšího neuděláte. Komunikujte na seznamce slušně, buďte příjemní, upřímní a rozhodně buďte kreativnější než ti, kteří umí napsat do první zprávy jen pozdrav, nebo vložit nějakého smajlíka.