Jak vybrat správný reklamní předmět, kam umístíte své logo?

0
509

Reklamní předmět se může stát velmi vhodnou formou reklamy. Pokud se správně zamyslíte nad účelem, který bude plnit, jasně se stane předmětem vašeho ekonomického zájmu. Až budete mít jasno v tom, jaký účel by měl splňovat, nabídne se vám řada možností včetně roušek s potiskem nebo nestárnoucími hrnky

Dobré vztahy

Pokud máte se svými klienty dobré vztahy, je běžné se občas obdarovat. I malá pozornost dokáže upevnit vzájemný vztah se zákazníkem i obchodním partnerem. Jestliže navíc přijdete s předmětem, který je užitečný a člověku přinese přidanou hodnotu, máte vyhráno. Vždy si ale ujasněte, pro jaký účel reklamní předmět vlastně vybíráte. 

Máte v plánu vydělat peníze?

Pokud si přejete, aby vám předmět udělal dobré jméno a navnadil zákazníky k další koupi, zvolte osobní dárkový předmět v podobě užitečného vzorku vašeho produktu, na který umístíte své logo. Přinést užitek také může například dárek v podobě USB klíče, který bude váš obchodní partner považovat za velmi cenný dárek a bude se k vám rád vracet. 

Budujte brand awareness

Mnohdy vám správně zvolený reklamní předmět pomůže v jedné skvělé věci – dokáže rozšířit povědomí o vaší značce do širšího okolí. Stačí pouze na reklamní akci rozdat drobné předměty, na kterých bude vhodně umístěno vaše logo. Nebo spolupracovat s další firmou, která poté předměty rozšíří zase v rámci svého dosahu. Tak se o vaší existenci dozví široké spektrum lidí, přitom za velmi nízké náklady. Pomocí malé užitečné pozornosti budete mít možnost získat nové klienty, kteří o vás dosud neměli ani tušení. 

Podle toho, za jakým účelem předmět budete používat, je vhodné volit jeho povahu i celkovou hodnotu. Jinak si vážíme stálých klientů a obchodních partnerů, a jiné požadavky máme od reklamní kampaně, kde máme za cíl zvýšení povědomí o naší značce. Nevíte si rady? Nechte si poradit od profesionálů.