I v pracovním oblečení můžete být sexy. Jaké montérky vám budou slušet?

0
1437

Občas je potřeba vyměnit kostýmek a blůzku za pracovní oblečení. Jenže málokterá žena při proměně ze svůdné dámy v šedou myšku v montérkách zajásá. Existuje pracovní oblečení, ve kterém zůstanete sexy a přitom vás bude chránit před špínou a zraněním?  Máme pro vás tipy na montérky, které to dokážou.

Pracovní oděvy Yowie jsou jako stvořené pro svůdné ženy

Pracovní oděvy Yowie si zamilujete. Podtrhují krásu a eleganci každé ženy díky projmutému střihu, elegantním barvám a vzorovaným rozparkům. Celá řada pracovních oděvů je šitá ženám na míru, proto mezi klasickými montérkami najdete i sukni, dámský plášť, vzorované fleecové mikiny, stylové pásky a boty. Všechno se vším ladí, a tak nemusíte dlouze vybírat, co se k čemu hodí. Rovnou se můžete obléknout od hlavy k patě. Ze skvěle padnoucího oblečení Yowie už se nebudete chtít svléknout.

Pracovní oděvy Desman Lady jsou praktické a pohodlné

Řada pracovních oděvů Desman Lady je výjimečně pohodlná a ideální na práci na zahradě nebo chalupě. V šedém odstínu montérek se totiž většina špíny ztratí, a tak i po pořádně tvrdé práci budete vypadat skvěle. Řada Desman Lady ale nemá v repertoáru jen montérky a montérkové bundy, ale i mikiny, vesty a volnočasové bundy v zářivých barvách. Proto se pohodlným oblečením můžete vybavit i pro svůj volný čas.

Pracovní oděvy MAX Lady jsou nenápadné, ale přesto sexy

Brunety zpozorněte. Pracovní oděvy MAX Lady zvýrazní vaši osobitou krásu, kterou muži tak milují. Modré montérky podtrhnou vaše ženské křivky a lacl zvýrazní vaše poprsí. Jestli jste hledali nenápadný a svůdný styl, tak jste ho právě našly.

TOMIS CZ rozumí i ženám

Váháte, jaký styl bude sedět právě vám? Tým expertů na pracovní oděvy vám poradí, jaké montérky vám padnou jako ulité. Zapomeňte na vzhled šedé myšky a udělejte ze sebe garážovou bohyni. Dámské pracovní oděvy vám v tom pomohou.