Hřejivá pyžama a župany pro chladné večery

0
2717

Nastává období, kdy se mnozí z nás budou choulit s velkým hrnkem čaje či kakaa někde hodně blízko u kamen. Dnešní článek vám přinese tip na pěkné domácí oděvy, ty mohou posloužit nejen vám, ale třeba i jako pěkný a účelný dárek k blížícím se Vánocům. A pokud byste snad zapochybovali, že teplé pyžamo či pěkná noční košilka nejsou in, tak následující řádky a obrázky vás určitě z tohoto omylu vyvedou…

I teplé pyžamo může být sexy

Nemusíte se skutečně obávat, že by teplé pyžamo nutně muselo mít podobu flanelového historického kusu, který si pamatujete z dob vašich prarodičů. Nicméně, i flanel se nosí a v pěkném barevném provedení s ním uděláte také dost parády. Stačí si prohlédnout kolekci značky Vestis, její župany jsou moc pěkné a noční košilky a pyžama Follia Intimo – dokonalé! Nechte se inspirovat a nahlédněte, co pro chladné zimní večery ale také noci plné vášně nachystala značka DKNY – pyžama a župany od Donny budou určitě hodnotným dárkem pro vaše blízké. Ani známý Calvin Klein nebo značka Guess nezůstávají v tomto ohledu stranou a nabízejí širokou škálu oděvů na spaní, stačí si jen vybrat.

Jak vybrat správně?

V první řadě myslete na to, že kvalitní dlouhý župan, který není jen pro parádu, ale hlavně na zahřání, by měl mít každý. Vybírejte proto kvalitní až luxusní materiály, ty zajistí dlouhou životnost a budou se skvěle nosit. Z kvality rozhodně neslevte ani při výběru pyžama či noční košile. A nemyslete si, i dámy ocení kvalitní teplé pyžamo a se sexy noční košilkou navrch budou určitě nadmíru spokojené.

Pro pány pak hlavně pohodlí, jak pyžamo tak župan by měly být z příjemného a hřejivého materiálu. Pro teplokrevné jedince se nabízí varianta s krátkými rukávy případně i nohavicemi.

Před světovými značkami dáváte přednost české výrobě? Není problém!

Pokud preferujete kvalitní české výrobky, pak věřte, že i vy si vyberete. Česká výroba nabízí velmi pěkná pyžama i župany a vybrat si dokáže skutečně každý.

Nevíte si rady s velikostí?

Tento věčný problém vyřešíte snadno, nakoupíte-li zboží na e-shopu, můžete jej bez velkých obtíží vyměnit či vrátit. Navíc kvalitní e-shop rád poskytne poradenství případně nabízí přehlednou tabulku velikostí, takže nic není problém a vy můžete vše vyřídit pěkně z pohodlí vašeho domova 🙂