GSM klíč otevírá cestu k inteligentnímu ovládání celé vaší domácnosti

0
1189

Také se vám líbí představa, že přijdete domů, usednete na pohovku a pěkně v sedě pustíte na dálku zavlažovací systém na zahradě, vysunete markýzu proti slunci, abyste mohli na terase užívat léta pěkně ze stínu, v horní části domu zatáhnete rolety a to vše stále pohodlně z jednoho místa v domě? Pokud vám tohle všechno zní jako hudba daleké budoucnosti nebo snad něco, co si rozhodně nemůžete dovolit, pak neustávejte ve čtení. Dnes bude řeč o GSM klíči, zjednodušeně řečeno jde o dálkové ovládání mobilním telefonem, které vám otevře cestu do ještě pohodlnějšího života bez zbytečně vysokých nákladů.

Jak GSM klíč funguje?

Vše je jednoduché a hlavně finančně dostupné. Potřebujete jen váš mobilní telefon (nezáleží na tom, zda máte smart phone nebo klasický tlačítkový, GSM klíč lze vyrobit z jakéhokoliv telefonu), SIM kartu kteréhokoliv operátora, tu vložíte do zařízení iQGSM-R1, připojíte svorkovnici a pak už stačí jen stisknout tlačítko. Pár jednoduchých kroků a GSM relé, klíč nebo jednoduše GSM dálkové ovládání je na světě. S jeho pomocí pak můžete ovládat nejrůznější přístroje a zařízení vaší domácnosti i mimo ní.

Jaké jsou výhody GSM spínače?

Výhod je hned celá řada, v první řadě je to samozřejmě cena, za něco málo přes tisíc korun si totiž během krátké chvíle sestavíte dálkové ovládání garážových vrat nebo vstupní brány, případně rolet. A nejedná se o žádnou neskladnou bednu, kterou byste jen sotva nosili v kapse, naopak, očekávejte velké možnosti v těch nejmenších rozměrech. A v čem ještě tkví kouzlo tohoto českého vynálezu iQGSM-R1? Jeho provoz vás nic nebude stát a je naprosto bezpečný. Nepotřebujete žádné speciální aplikace závislé na datovém připojení, ani propojování pomocí USB kabelů a zdlouhavé instalace speciálního software, funguje IHNED. Připojit ke zdroji a stisknout tlačítko na vašem GSM ovladači, ten identifikuje vaše telefonní číslo a zadá povel. Stačí jen prozvonit a máte univerzální ovládání spotřebičů mobilem, jak prosté…